Felkészülés: Altidore beszólt a sporinak, iksz Svájc ellen

2015.03.31. 20:18
Felkészülési mérkőzésen Észtország 1–1-es döntetlent játszott Izlanddal. A Svájc–Egyesült Államok találkozón is ugyanez az eredmény született.

Izland Rúrik Gislason góljával szerezte meg a vezetést a találkozó elején, amit Konstantin Vassiljev egalizált a második félidő korai szakaszában.

Estonia 1-1 Iceland Highlights Friendly Match... by liveg0als

Az Egyesült Államok Brek Shea találatával tett szert előnyre, a második játékrész közepén azonban Jozy Altidore nem értett egyet egy játékvezetői ítélettel, és ennek hangot is adott (magyarul: csúnyán beszólt a játékvezetőnek), ami után kiállították.

Tíz játékossal nem tudták kihúzni az amerikaiak, tíz perccel a rendes játékidő vége előtt Svájc egyenlített.

Switzerland vs USA 1-1 Highlights ~All Goals... by HdGoal

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Észtország–Izland 1–1
(R. Gislason 9., ill. K. Vassiljev 55.)
Svájc–Egyesült Államok 1–1 (Stocker 80., ill. Shea 45.)
KORÁBBAN
Japán–Üzbegisztán 5–1 (Aojama 6., Okazaki 54., Sibaszaki 80., Usami 83., Kavamata 90., ill. Tuhtahujaev 82.)
Dél-Korea–Új-Zéland 1–0 (Lí Szung Dzse 86.)
Kína–Tunézia 1–1 (Ju Da-bao 94., ill. Manszer 39.)
Liechtenstein–San Marino 1–0 (Kaufmann 29.)