Eurofutball: Steaua-siker Kolozsváron; Gulácsi visszatért

2014.03.08. 23:44
A Steaua 1–0-ra győzött Kolozsváron a CFR ellen a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján, amivel megerősítette helyét a tabella élén.

Alexandru Chipciu 83. percben lőtte a vendégek győztes gólját. A hazaiak a végjátékban megfogyatkoztak – Miriuta László csapatából Najib Ammari kapott piros lapot a 91. percben.Miriuta László csapatából Najib Ammari kapott piros lapot a 91. percben.

Ausztriában Gulácsi Péter túl van múlt heti sérülésén, szombaton ő védte a bajnoki cím felé óriási léptekkel haladó, ezúttal is győző, sorozatban a tizedik bajnoki győzelmét elkönyvelő Salzburg kapuját.

Belgiumban a Genk a sérült Köteles László nélkül is győzött, de nyert a Gent is, így a két csapat 44-44 ponttal osztozik a 6-7. helyen – az alapszakasz utolsó körében dől el, melyikük jut be a felsőházi playoffba.

Törökországban Didier Drogba két góllal járult hozzá a Galatasaray fölényes, 6–1-es győzelméhez, és betalált Wesley Sneijder is.

Az olasz másodosztályban Feczesin Róbert a 79. percben lépett pályára csereként a Padovában, amely hazai pályán 2–2-t játszott a Modenával. Feczesinék az utolsó előtti (21.) helyen állnak.