Eurofutball: Kötelesék nyertek, akárcsak Miriuta csapata

2015.08.28. 23:35
Hazai pályán továbbra is tökéletes a Racing Genk mérlege: Köteles László csapata péntek este a Charleroi-t küldte haza pont nélkül (2–0) a belga labdarúgó-bajnokságban.

Köteles Lászlónak csak a második félidő elején akadt több védeni valója az igazából az utolsó negyedórára felpörgő mérkőzésen. A Genk mindhárom eddigi hazai meccsét megnyerte, igaz, idegenben még nem sikerült három pontot szereznie.Köteles Lászlónak csak a második félidő elején akadt több védeni valója az igazából az utolsó negyedórára felpörgő mérkőzésen. A Genk mindhárom eddigi hazai meccsét megnyerte, igaz, idegenben még nem sikerült három pontot szereznie.

Romániában Bőle Lukács csapata, a CSMS Iasi a Miriuta László irányította marosvásárhelyi legénységet fogadta, és egyetlen pontot sem sikerült otthon tartania. Bőle végig a pályán volt, csapata sorozatban a negyedik bajnokin maradt győzelem nélkül – Miriutáék ellenben négy forduló óta veretlenek.