Eurofutball: Korhuték ikszeltek, az élen zárják az évet

2016.12.25. 21:58
A Hapoel Beer-Seva hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Hapoel Tel-Avivval az izraeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A török élvonalban sima, 5–1-es győzelmet aratott otthon a Galatasaray, amelyben Wesley Sneijder parádés gólt szerzett.

IZRAEL, 15. FORDULÓ
Maccabi Petah-Tikva–Hapoel Raanana 2–0
Hapoel Beer-Seva–Hapoel Tel-Aviv 1–1 – A hazaiaknál Korhut Mihály végigjátszotta a mérkőzést, a 74. percben sárga lapot kapott.
Az élmezőny: 1. Hapoel Beer-Seva 35 pont, 2. Maccabi Tel-Aviv 28, 3. Maccabi Petah-Tikva 25IZRAEL, 15. FORDULÓ