Eurofutball: Eto’o duplázott, Dzsudzsákék simán zakóztak

2016.03.14. 21:13
Győzelemmel mutatkozott be a Wisla Kraków kispadján Dariusz Wdowczyk: az 53 éves szakemberrel Guzmics Richárd csapata lezárta 11 bajnoki és november 6. óta tartó nyeretlenségi sorozatát, és 4–2-re legyőzte idegenben a Niecieczát az Ekstraklasa hétfői összecsapásán. A krakkóiaknál a magyar válogatott védő jó teljesítményt nyújtott, végigjátszotta az összecsapást.

Törökországban Dzsudzsák Balázs csapata, a Bursaspor sima vereséget szenvedett az Antalyaspor vendégeként. A magyar szélső 63 percet töltött a pályán, együttese ekkor 1–0-s hátrányban volt, végül 3–0-ra kapott ki. A hazaiaknál Samuel Eto’o szerezte a második és a harmadik gólt, utóbbinál a saját büntetője utáni kipattanót értékesítette. Az Antalyaspor egy pont hátránnyal követi a Bursasport a táblázaton. Dzsudzsák Balázs csapata, a Bursaspor sima vereséget szenvedett az Antalyaspor vendégeként. A magyar szélső 63 percet töltött a pályán, együttese ekkor 1–0-s hátrányban volt, végül 3–0-ra kapott ki. A hazaiaknál Samuel Eto’o szerezte a második és a harmadik gólt, utóbbinál a saját büntetője utáni kipattanót értékesítette. Az Antalyaspor egy pont hátránnyal követi a Bursasport a táblázaton.

EUROFUTBALL, HÉTFŐI EREDMÉNYEK

LENGYELORSZÁG.27. FORDULÓ
Termalica Nieciecza–Wisla Kraków 2–4
Az állás:
1. Legia Warszawa 55 pont, 2. Piast Gliwice 54, 3. Cracovia 43 (54–38), 4. Pogon Szczecin 43 (33–27), ...14. Wisla Kraków 29