nemzetisport.hu 2018.06.13 22:33 Frissítve: 2018.06.13 23:00

Eurofutball: Balogh Norbert csapata előnyben a döntőben

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban indulásért vívott rájátszás döntőjének első felvonásán Balogh Norbert csapata, a Palermo otthon 2–1-re nyert a Frosinone ellen.

A magyar támadó a kispadon kapott helyet a meccsen, amelyen a vendégek már az ötödik percben vezettek, de a szünet előtt a Palermo egyenlített, a hajrában pedig egy öngóllal fordított. Az biztos, hogy az öngólokra mostanában nem panaszkodhat az együttes...

A gólok

Spanyolországban a Valladolid gyakorlatilag készülhet az élvonalra, az elődöntőben a Sporting Gijónt kettős sikerrel búcsúztató gárda ugyanis háromgólos győzelmet aratott a Numancia vendégeként.

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.