nemzetisport.hu 2017.09.13 23:30 Frissítve: 2017.09.14 23:29

Csütörtöki sportműsor: a Hertha a Bilbao ellen meccsel az El-ben

A labdarúgó Bajnokok Ligája után az Európa-liga főtáblás szakasza is elrajtol: pályán a Milan, az Everton, az Arsenal, Korhut Mihály csapata, a Hapoel Beer-Seva és Dárdai Pál Herthája is. Az OSC vízilabdacsapata az Euroligáért játszik selejtezőt. Megkezdődik a férfi kézilabda BL –a magyar csapatok még nem lépnek pályára. Lejátsszák az első elődöntőt a kosárlabda Eb-n. Péntek hajnalban NFL a televízióban.

 

FUTBALLPROGRAM

Női felkészülési válogatott mérkőzés, Telki
17.00: MAGYARORSZÁG–Skócia (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
19.00: Slavia Praha–Maccabi Tel-Aviv
19.00: Villarreal–Asztana
B-CSOPORT
19.00: Young Boys–Partizan Beograd
19.00: Dinamo Kijev–Skënderbeu (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
19.00: Istanbul Basaksehir–Ludogorec
19.00: Hoffenheim–Sporting Braga
D-CSOPORT
19.00: HNK Rijeka–AEK Athén
19.00: Austria Wien–Milan (Tv: Digi Sport1)
E-CSOPORT
19.00: Apollon Limassol–Lyon
19.00: Atalanta–Everton (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
19.00: FC Köbenhavn–Lokomotiv Moszkva
19.00: Zlín–Sheriff Tiraspol
G-CSOPORT
21.05: FCSB–Viktoria Plzen
21.05: Hapoel Beer-Seva–Lugano (Tv: Digi Sport3)
H-CSOPORT
21.05: Arsenal–1. FC Köln (Tv: RTL II)
21.05: Crvena zvezda–BATE Boriszov
I-CSOPORT
21.05: Vitória Guimaraes–Red Bull Salzburg
21.05: Marseille–Konyaspor
J-CSOPORT
21.05: Hertha BSC–Athletic Bilbao (Tv: Digi Sport1)
21.05: Zorja Luhanszk–Östersund
K-CSOPORT
21.05: Vitesse–Lazio (Tv: Digi Sport2)
21.05: Zulte Waregem–Nice
L-CSOPORT
21.05: Real Rociedad–Rosenborg
21.05: Vardar Szkopje–Zenit

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Cincinnati Bengals–Houston Texans (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
3. forduló
Nők, bajnoki divízió, A-csoport
13.00:
MAGYARORSZÁG–Svédország
Férfiak, challenge divízió, G-csoport
16.00:
MAGYARORSZÁG–Észtország 

KERÉKPÁR
14.45: 
Coppa Bernocchi (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.15:
Schaffhausen–Elverum (Tv: Sport2)
D-CSOPORT
17.15:
Motor Zaporizzsja–Csehovszkije Medvegyi (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
ELŐDÖNTŐ
20.30:
Spanyolország–Szlovénia (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
péntek, 4.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Euroliga
1. selejtezőkör, Banja Luka
20.30:
CF Portuense (portugál)–A-Híd-OSC-Újbuda 

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.02.12 22:04:22

Minden más foci BABJÁK BENCE

„Az ifiktől elküldtek, mondván: túl kicsi vagyok, ő azonban támogatott, pontosan tudta, hogyan készítsen fel.”

2018.02.12 23:14:13

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Ebbe a sorozatba pedig bőven beleillene azoknak a magyar neveknek és a hozzájuk fűződő teljesítményeknek a köztudatba emelése, illetve visszaemelése, akik, amelyek nélkül az elmúlt száz esztendő Romániája – és az egyetemes magyar sport is – sokkal szegényebb lenne.

2018.02.11 10:49:38

Minden más foci BABJÁK BENCE

Buzsáky Ákos portói emlékeit elevenítette fel a portugál szakember kapcsán.

2018.02.09 08:50:00

Minden más foci CSILLAG PÉTER

„A végeredmény az lett, hogy feladtuk az identitásunkat, eldobtuk, ami a lényegünk.”

2018.02.09 09:40:12

Minden más foci nemzetisport.hu

Úgy tűnik, amíg nekünk nincs szerencsénk, addig másnak…