HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.08.30 00:02 Frissítve: 2018.08.30 23:22

Csütörtöki sportműsor: BL-sorsolás, El-mérkőzések

Kialakul a labdarúgó Európa-liga csoportkörének mezőnye. Folytatódik a US Open és a Vuelta. A csütörtöki programban még: kajak-kenu országos bajnokság és ökölvívó ifjúsági világbajnokság.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
18.00: 
a csoportkör sorsolása (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
PLAYOFFKÖR, VISSZAVÁGÓK

 BAJNOKI ÁG
16.00: Asztana (kazah)–APOEL (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 0–1 
19.00: CFR Cluj (romániai)–F91 Dudelange (luxemburgi) 
Az első mérkőzésen: 0–2
19.00: Qarabag (azeri)–Sheriff (moldovai)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 1–0 
19.00: Molde FK (norvég)–Zenit (orosz) 
Az első mérkőzésen: 1–3
19.15: Midtjylland (dán)–Malmö FF (svéd)
Az első mérkőzésen: 2–2
20.15: Shkëndija (macedón)–Rosenborg (norvég) 
Az első mérkőzésen: 1–3
20.30: Spartak Trnava (szlovák)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Az első mérkőzésen:  2–0
21.00: Celtic (skót)–Suduva (litván) 
Az első mérkőzésen: 1–1

• NEM BAJNOKI ÁG
16.00:
 Ufa (orosz)–Rangers (skót)
Az első mérkőzésen: 0–1
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Trencín (szlovák) 
Az első mérkőzésen: 1–1
18.30: FC Köbenhavn (dán)–Atalanta (olasz) 
Az első mérkőzésen: 0–0
18.30: RB Leipzig (német)–Zorja Luhanszk (ukrán) 
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Basel (svájci) 
Az első mérkőzésen: 2–3
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Sarpsborg (norvég)
Az első mérkőzésen: 1–3 
20.00: Besiktas (török)–Partizan Beograd (szerb) 
Az első mérkőzésen: 1–1
20.30: FCSB (román)–Rapid Wien (osztrák) 
Az első mérkőzésen: 1–3
20.30: Bröndby (dán)–Genk (belga) 
Az első mérkőzésen: 2–5
20.45: Bordeaux (francia)–Gent (belga)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.45: Burnley (angol)–Olympiakosz Pireusz (görög)
Az első mérkőzésen: 1–3   
21.45: Sevilla (spanyol)–Sigma Olomouc (cseh)
Az első mérkőzésen: 1–0

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.25: Gyémánt Liga-döntő, Zürich 

ÍJÁSZAT
Európa-bajnokság, Legnica 

Olimpiai versenyszám

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
17.00:
 Plzen (cseh)–Lugano (svájci) (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
10.30 és 15.00: Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
15.00: Vuelta a Espana, 6. szakasz, Huércal-Overa–San Javier, 155.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
19.00
: Flensburg–Göppingen (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00–péntek, 5.00: 
US Open, New York, 4. nap (Tv: Eurosport2)
19.00–péntek, 5.00: US Open, New York, 4. nap (Tv: Eurosport1) 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.17 23:25:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az ellenfél tizenegyesénél kapusukat félreállították, hogy a vetélytárs rúgója akadálytalanul vethesse ki rájuk megérdemelt büntetésüket, a kapott gólt.

HIRDETÉS
HIRDETÉS