nemzetisport.hu 2017.07.20 01:40 Frissítve: 2017.07.21 07:39

Csütörtöki sportműsor: a Fradi és a Vidi visszavágót játszik az El-ben

Csütörtökön is számos magyar versenyzőnek szurkolhatunk a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, a női vízilabda-válogatott Hollandiával játszik csoportrangadót. A Ferencváros 4–2-es hátrányban lép pályára Dániában, a Videoton háromgólos előnyben fogadja észt riválisát a labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében. A csütörtöki programban még: nemzetközi labdarúgás, Tour de France, öttusa, tenisz és vívás. 

 

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)    
10.00:
Női 3 m, selejtező (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
15.30: Női 3 m, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Férfi 3 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
11.00:
Páros, szabad gyakorlat, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: Szabad gyakorlat, szabad kombináció, selejtező (magyar műúszó-válogatott) (Tv: M4 Sport)
    
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)
10.00:
Csapatverseny, 5 km, döntő (Magyarország) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Nők, 3. forduló
A-csoport
13.30:
Olaszország–Kína (Tv: M4 Sport)
17.30: Brazília–Kanada
B-csoport
18.50:
Új-Zéland–Egyesült Államok
21.30: Dél-Afrika–Spanyolország
C-csoport
  9.30:
Japán–Franciaország
20.10: Magyarország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
D-csoport
10.50:
Ausztrália–Görögország
12.10: Oroszország–Kazahsztán

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA

2. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉSEK
19.00:
Midtjylland (dán)–Ferencváros (Tv: Duna World)
Az első meccs végeredménye: 4–2 a Midtjylland javára.
21.00: Videoton–
Nomme Kalju (észt) (Tv: Duna World)
Az első meccs végeredménye: 3–0 a Videoton javára.

17.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Rabotnicski (macedón)
17.00: Lyngby (dán)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.00: HJK Helsinki (finn)–Skendija (macedón)
18.00: VPS Vaasa (finn)–Bröndby (dán)
18.00: Suduva (litván)–Liepaja (lett)
18.00: Trakai (litván)–IFK Norrköping (svéd)
18.00: Mladá Boleslav (cseh)–Shamrock Rovers (ír)
19.00: Brann (norvég)–Ruzomberok (szlovák)
19.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Altach (osztrák)
19.00: Zaria Balti (moldovai)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Odd (norvég)–Vaduz (liechtensteini)
19.00: Zira (azeri)–Astra Giurgiu (román)
19.00: Levszki Szófia (bolgár)–Hajduk Split (horvát)
19.00: Bnei Jehuda Tel-Aviv (izraeli)–Trencín (szlovák)
19.00: AIK (svéd)–Zeljeznicar (bosnyák)
19.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Cork City (ír)
19.30: Botev Plovdiv (bolgár)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
19.30: Galatasaray (török)–Östersund (svéd)
19.30: Utrecht (holland)–Valletta (máltai)
19.30: Fola Esch (luxemburgi)–Inter Baki (azeri)
19.45: Luzern (svájci)–Osijek (horvát)
20.00: Lech Poznan (lengyel)–Haugesund (norvég)
20.00: AEL (ciprusi)–Niederkorn (luxemburgi)
20.00: Skënderbeu (albán)–Kajrat Almati (kazah)
20.00: Domzale (szlovén)–Valur Reykjavík (izlandi)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Irtis Pavlodar (kazah)
20.30: Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Gabala (azeri)
20.30: Mladoszt Podgorica (montenegrói)–Sturm Graz (osztrák)
20.45: Siroki Brijeg (bosnyák)–Aberdeen (skót)
20.45: Gorica (szlovén)–Panioniosz (görög)
21.15: KR Reykjavík (izlandi)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
péntek, 04.0
0, Bajnokok Kupája: Manchester United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
NEGYEDDÖNTŐ
péntek, 01.30:
Mexikó–Honduras
péntek, 04.30: Jamaica–Kanada

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
18.00:
Norvégia–Belgium (Tv: Eurosport1)
20.45: Hollandia–Dánia (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
10.00:
La course by le Tour de France, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
12.45:
Tour de France, 18. szakasz, Briancon–Izoard, 179.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk

Női selejtező

TENISZ
17.30
és 20.00: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 19.30: WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse

Női kard, női párbajtőr, férfi tőr selejtező

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.20 10:25:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A BL-ben Dortmund–Tottenham és Sevilla–Liverpool.

2017.11.20 10:24:30

Minden más foci nemzetisport.hu

Atlético Madrid–Roma és Juventus–Barcelona a BL-ben.

2017.11.20 10:23:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Az El csoportkörének utolsó előtti fordulójában számos csapat bebiztosíthatja a továbbjutását.

2017.11.20 10:22:32

Minden más foci nemzetisport.hu

A férfi kosárlabda-válogatott Lengyelországban kezdi meg a vb-selejtezőt.

2017.11.20 10:21:46

Minden más foci nemzetisport.hu

Liverpool–Chelsea a PL-ben • Eldől az EHF-kupás férfi csapataink sorsa.