nemzetisport.hu 2019.01.24 00:41 Frissítve: 2019.01.26 00:58

Csütörtöki sportműsor: Chelsea–Tottenham a Ligakupa döntőjéért

Az angol Ligakupa döntője a tét a Chelsea és a Tottenham találkozóján. A Sopron Basket az Euroligában, a Békéscsaba női röplabdázói a CEV-kupában szerepelnek. A jégkorong Erste Ligában már a felsőházban rendeznek meccset. Folytatódik az Australian Open.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
9.00:
Diósgyőri VTK–FK Csornomorec Odessza (ukrán) – Törökországban
14.00: Újpest FC–HNK Hajduk Split (horvát) – Törökországban
16.00: Haladás–FC Voluntari (román) – Törökországban

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45: Chelsea–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

18.00: SC Bastia (V.)–Noisy-le-Grand FC (VI.)
18.00: AS Vitré (IV.)–Le Havre (II.)
21.00: Amiens–Lyon

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
Espanyol–Real Betis
21.30: Real Madrid–Girona

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NEGYEDDÖNTŐ
14.00:
Vietnám–Japán
17.00:
Kína–Irán

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ

17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
KHL
17.30:
Lokomotiv (orosz)–Slovan (szlovák) (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
10. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30:
Galatasaray (török)–Aluinvent DVTK
18.00: Bydgoszcz (lengyel)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI EUROLIGA
18.30:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
NBA
péntek, 2.00:
Washington Wizards–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
11.35: Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövid program (Tv: M4 Sport, 12.30-tól az Eurosport2-n is)
17.30: Európa-bajnokság, Minszk, párosok kűr (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Sm'Aesch Pfeffingen (svájci) (Tv: Digi Sport1)

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Antholz, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00:
Australian Open, férfi páros, elődöntő (Tv: Eurosport1)
4.00: Australian Open, nők, elődöntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)
péntek, 6.00: női páros, döntő, Babos, Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Stosur, Csang Suaj (ausztrál, kínai) (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!

2019.10.20 12:48:57

Minden más foci B. Z.

Idén jelöltek először magyar játékost a Csorba István ötletéből létrehozott Év gólja díjra.

2019.10.19 09:45:08

Minden más foci S. TÓTH JÁNOS

A Székelyföldi Labdarúgó Akadémián jártunk, amelynek elnöke, Szondy Zoltán beszélt az elért eredményekről.

2019.10.18 17:56:47

Minden más foci SZ. GY.

Kövér László: A fontos lelki egymásra találáson túl az ilyen konkrétumok is jellemzik a nemzet határok fölötti újraegyesítését.

2019.10.17 09:51:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Az Ekkono Method vezérigazgatója komplett fejlesztési rendszert mutatott be – a PSG-nél is alkalmazzák.