CONCACAF BL: idegenben szerzett előnyt a Chivas a döntőben

2018.04.18. 07:37
A mexikói Chivas Guadalajara egygólos előnyből várhatja a CONCACAF Bajnokok Ligája döntőjének visszavágóját, miután az első mérkőzésen idegenben 2–1-re nyert a kanadai Toronto FC ellen.

Nem kellett sokáig várni a finálé első góljára, a Chivas ugyanis már 63 másodperc után megszerezte a vezetést, Rodolfo Pizarro volt az, aki a laposan betett labdát hét méterről a bal felsőbe bombázta (0–1). A 19. percben Jonathan Osorio egyenlített, a 72. percben viszont ismét előnybe kerültek a vendégek – Alan Pulido lőhetett szabadrúgást a bal szélről, a mexikói válogatott játékos meglepte a kapust azzal, hogy beadás helyett kapura csavarta a labdát, amely érintetlenül a bal felső sarokba csapódott.

Jozy Altidore, a hazaiak támadója szemmel láthatóan nem volt jól, az összecsapás közben ugyanis kikívánkozott belőle minden, a pályára hányt.