Nemzetisport.hu nyomtatott 2009.07.17 17:39 Frissítve: 2011.11.09 02:45

ÚSZÓ VILÁGBAJNOKSÁG, RÓMA 2009

JÚLIUS 26., VASÁRNAP

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
100 m női pillangó (Dara Eszter, Tompa Orsolya)
400 m férfi gyors (Bernek Péter, Kis Gergő)
200 m női vegyes (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn)
50 m férfi pillangó (Takács Krisztián)
400 m női gyors (Mutina Ágnes)
100 m férfi mell (Gyurta Dániel)
4x100 m női gyorsváltó (magyar válogatott)
4x100 m férfi gyorsváltó

KEZDÉS 18-KOR
100 m női pillangó elődöntő
400 m férfi gyors döntő
200 m női vegyes elődöntő
50 m férfi pillangó elődöntő
400 m női gyors döntő
100 m férfi mell elődöntő
4x100 m női gyorsváltó döntő
4x100 m férfi gyorsváltó döntő


JÚLIUS 27., HÉTFŐ

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
100 m női hát (Dara Eszter),
200 m férfi gyors (Bernek Péter, Povázsai Zoltán)
100 m női mell (Pecz Réka),
100 m férfi hát, 1500 m női gyors

KEZDÉS 18-KOR
100 m férfi mell döntő
100 m női pillangó döntő
100 m férfi hát elődöntő
100 m női mell elődöntő
50 m férfi pillangó döntő
100 m női hát elődöntő
200 m férfi gyors elődöntő
200 m női vegyes döntő


JÚLIUS 28., KEDD

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
50 m férfi mell (Gyurta Dániel, Szele Dávid)
200 m férfi pillangó (Cseh László, Kovács Norbert)
200 m női gyors (Mutina Ágnes, Verrasztó Evelyn)
800 m férfi gyors (Kis Gergő)

KEZDÉS 18-KOR
200 m férfi gyors döntő
100 m női hát döntő
50 m férfi mell elődöntő
1500 m női gyors döntő
100 m férfi hát döntő
200 m női gyors elődöntő
200 m férfi pillangó elődöntő
100 m női mell döntő


JÚLIUS 29., SZERDA

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
50 m női hát
100 m férfi gyors (Povázsai Zoltán)
200 m női pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
200 m férfi vegyes (Cseh László, Kis Gergő)

KEZDÉS 18-KOR
100 m férfi gyors elődöntő
50 m női hát elődöntő
200 m férfi pillangó döntő
200 m női gyors döntő
50 m férfi mell döntő
200 m női pillangó elődöntő
200 m férfi vegyes elődöntő
800 m férfi gyors döntő


JÚLIUS 30., CSÜTÖRTÖK

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
100 m női gyors (Dara Eszter, Verrasztó Evelyn)
200 m férfi hát (Bernek Péter)
200 m női mell
200 m férfi mell (Gyurta Dániel)
4x200 m női gyorsváltó (magyar válogatott)

KEZDÉS 18-KOR
100 m női gyors elődöntő
200 m férfi vegyes döntő
200 m női mell elődöntő
100 m férfi gyors döntő
200 m női pillangó döntő
200 m férfi mell elődöntő
50 m női hát döntő
200 m férfi hát elődöntő
4x200 m női gyorsváltó döntő


JÚLIUS 31., PÉNTEK

KEZDÉS 9-KOR (ELŐFUTAMOK)
50 m férfi gyors (Takács Krisztián)
50 m női pillangó (Bordás Beatrix, Dara Eszter)
100 m férfi pillangó
200 m női hát (Jakabos Zsuzsanna)
4x200 m férfi gyorsváltó (magyar válogatott)
800 m női gyors

KEZDÉS 18-KOR
100 m női gyors döntő
200 m férfi hát döntő
50 m női pillangó elődöntő
50 m férfi gyors elődöntő
200 m női mell döntő
100 m férfi pillangó elődöntő
200 m női hát elődöntő
200 m férfi mell döntő
4x200 m férfi gyorsváltó döntő