Nemzeti Sport Online - Még több sport

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Moto GP

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Csapat

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Egyéni

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - F1

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Külföldi Foci

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Magyar Foci

Updated every 15 minutes.

2009. 06. 22.
Utolsó módosítás:
2012-02-23 02:46:52

EURÓPA LIGA 2009–2010

A Sahtar Doneck 2009-es győzelmével vége egy érának: a jövőben az UEFA-kupa helyett az Európa-ligában küzdenek a labdarúgócsapatok. Tudjon meg mindent a második számú európai kupáról!


AZ ÚJ KÜZDELEMSOROZAT

Az Európa-ligában az eddigi három helyett négy selejtezőkört rendeznek, 37 csapat jut a csoportkörbe plusz a BL-selejtező utolsó fordulójának 10 kiesője és a címvédő. Mivel a Sahtar Doneck a Bajnokok Ligájában is érintett, elképzelhető, hogy a címvédő helyett a legmagasabb kiemelésű ország (Anglia) legjobb koefficiensű indulója (az Everton) kapja meg a fix helyet a csoportban.

Tizenkét négyes csoportot alakítanak ki, amelyben oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a küzdelmek. Két klub jut tovább minden kvartettből, a 24-es mezőnyhöz a szokásoknak megfelelően csatlakozik a BL-csoportkör nyolc harmadik helyezettje; az egyenes kieséses folytatás menetrendje változatlan.

A MAGYAR INDULÓK

Bp. HonvédA Honvéd európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 3. selejtezőkör
Újpest FCAz Újpest európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 2. selejtezőkör
Szombathelyi HaladásA Hali európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 1. selejtezőkör


4. SELEJTEZŐKÖR
Werder Bremen (német)–Aktobe (kazah) 6–3 2–0 Tj: Werder
PAOK Szaloniki (görög)–Heerenveen (holland) 1–1 0–0 Tj: Heerenveen
Dinamo Zagreb (horvát)–Hearts (skót) 4–0 0–2 Tj: Zagreb
Everton (angol)–Sigma Olomouc (cseh) 4–0 1–1 Tj: Everton
BATE Boriszov (fehérorosz)–Liteksz Lovecs (bolgár) 0–1 4–0 h.u.
Tj: BATE
NAC Breda (holland)–Villarreal (spanyol) 1–3 1–6 Tj: Villarreal
Lech Poznan (lengyel)–FC Bruges (belga) 1–0 0–1
t. u.
Tj: Bruges
Fulham (angol)–Amkar Perm (orosz) 3–1 0–1 Tj: Fulham
Galatasaray (török)–Levadia Tallinn (észt) 5–0 1–1 Tj: Galatasaray
Teplice (cseh)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1–2 1–1 Tj: Hapoel
MFK Kosice (szlovák)–AS Roma (olasz) 3–3 1–7 Tj: Roma
Metalurg Doneck (ukrán)–Austria Wien (osztrák) 2–2 2–3
h. u.
Tj: Austria
Twente (holland)–Qarabag Agdam (azeri) 3–1 0–0 Tj: Twente
CSZKA Szófia (bolgár)–Dinamo Moszkva (orosz) 0–0 2–1 Tj: CSZKA Szófia
Racing Genk (belga)–Lille (francia) 1–2 2–4 Tj: Lille
Bnei Jehuda Tel-Aviv (izraeli)–PSV (holland) 0–1 0–1 Tj: PSV
Trabzonspor (török)–Toulouse (francia) 1–3 1–0 Tj: Toulouse
Lazio (olasz)–Elfsborg (svéd) 3–0 0–1 Tj: Lazio
Partizan Beograd (szerb)–Zilina (szlovák) 1–1 2–0 Tj: Partizan
FK Baki (azeri)–FC Basel (svájci) 1–3 1–5 Tj: Basel
Sivasspor (török)–Sahtar Doneck (ukrán) 0–3 0–2 Tj: Sahtar
Bröndby (dán)–Hertha BSC (német) 2–1 1–3 Tj: Hertha
Ajax (holland)–Slovan Bratislava (szlovák) 5–0 2–1 Tj: Ajax
Athletic Bilbao (spanyol)–Tromsö (norvég) 3–2 1–1 Tj: Bilbao
FK Sarajevo (bosnyák)–CFR Cluj (román) 1–1 1–2 Tj: CFR
Nacional (portugál)–Zenit (orosz) 4–3 1–1 Tj: Nacional
Genoa (olasz)–OB Odense (dán) 3–1 1–1 Tj: Genoa
Steaua Bucuresti (román)–Saint Patrick's Athletic (ír) 3–0 2–1 Tj: Steaua
Rapid Wien (osztrák)–Aston Villa (angol) 1–0 1–2 Tj: Rapid
Maribor (szlovén)–Sparta Praha (cseh) 0–2 0–1 Tj: Sparta
Guingamp (francia)–Hamburger SV (német) 1–5 1–3 Tj: Hamburg
Dinamo Bucuresti (román)–Slovan Liberec (cseh) 0–3* 3–0
t. u.
Tj: Dinamo
Sion (svájci)–Fenerbahce (török) 0–2 2–2 Tj: Fenerbahce
Sturm Graz (osztrák)–Metaliszt Harkiv (ukrán) 1–1 1–0 Tj: Sturm
Benfica (portugál)–Vorszkla Poltava (ukrán) 4–0 1–2 Tj: Benfica
Vaslui (román)–AEK Athén (görög) 2–1 0–2 Tj: AEK
Slavia Praha (cseh)–Crvena zvezda (szerb) 3–0 1–2 Tj: Slavia
Stabaek (norvég)–Valencia (spanyol) 0–3 1–4 Tj: Valencia
*: félbeszakadt, az UEFA döntése értelmében   


3. SELEJTEZŐKÖR
Fenerbahce (török)–Bp. Honvéd 5–1 1–1 Tj: Fenerbahce
HNK Rijeka (horvát)–Metaliszt Harkiv (ukrán) 1–2 0–2 Tj: Metaliszt
KR Reykjavík (izlandi)–FC Basel (svájci) 2–2 1–3 Tj: Basel
Athletic Bilbao (spanyol)–Young Boys (svájci) 0–1 2–1 Tj: Bilbao
Braga (portugál)–Elfsborg (svéd) 1–2 0–2 Tj: Elfsborg
Polonia Warszawa (lengyel)–NAC Breda (holland) 0–1 1–3 Tj: NAC
Vaslui (román)–Omonia Nicosia (ciprusi) 2–0 1–1 Tj: Vaslui
FK Slavija (bosnyák)–MFK Kosice (szlovák) 0–2 1–3 Tj: Kosice
FC Bruges (belga)–FC Lahti (finn) 3–2 1–1 Tj: Bruges
Randers (dán)–Hamburger SV (német) 0–4 1–0 Tj: Hamburg
Helsingborg (svéd)–FK Szarajevo (bosnyák) 2–1 1–2, t.: 4–5 Tj: FK Szarajevo
AS Roma (olasz)–Gent (belga) 3–1 7–1 Tj: Roma
PSV (holland)–Cserno More Várna (bolgár) 1–0 1–0 Tj: PSV
St. Patrick’s Athletic (ír)–Krilja Szovjetov (orosz) 1–0 2–3 Tj: St. Patrrick's
Aberdeen (skót)–Sigma Olomouc (cseh) 1–5 0–3 Tj: Olomouc
FK Szevojno (szerb)–Lille (francia) 0–2 0–2 Tj: Lille
Vojvodina (szerb)–Austria Wien (osztrák) 1–1 2–4 Tj: Austria
Rapid Wien (osztrák)–APOP (ciprusi) 2–1 2–2 – h. u. Tj: Rapid
FC Vaduz (liechtensteini)–Slovan Liberec (cseh) 0–1 0–2 Tj: Liberec
MSK Zilina (szlovák)–Hajduk Split (horvát) 1–1 1–0 Tj: Zilina
Steaua Bucuresti (román)–Motherwell (skót) 3–0 3–1 Tj: Steaua
Honka Espoo (finn)–Karabah Agdam (azeri) 0–1 1–2 Tj: Karabah
Maccabi Netanya (izraeli)–Galatasaray (török) 1–4 0–6 Tj: Galatasaray
Bröndby (dán)–Legia Warszawa (lengyel) 1–1 2–2 Tj: Bröndby
CSZKA Szófia (bolgár)–Derry City (ír) 1–0 1–1 Tj: CSZKA
Fredrikstad (norvég)–Lech Poznan (lengyel) 1–6 2–1 Tj: Lech Poznan
IFK Göteborg (svéd)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1–3 1–1 Tj: Hapoel
Metalurg Doneck (ukrán)–Interblock Ljubljana (szlovén) 2–0 3–0 Tj: Metalurg Doneck
Tromsö (norvég)–Slaven Belupo (horvát) 2–1 2–0 Tj: Tromsö
Valerenga (norvég)–PAOK Szaloniki (görög) 1–2 1–0 Tj: PAOK
Vetra (litván)–Fulham (angol) 0–3 0–3 Tj: Fulham
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Crvena zvezda (szerb) 2–0 2–5 Tj: Crvena zvezda
OFK Petrovac (montenegrói)–Sturm Graz (osztrák) 1–2 0–5 Tj: Sturm Graz
Rabotnicski Szkopje (macedón)–Odense (dán) 3–4 0–3 Tj: Odense
Bnei Jehuda (izraeli)–Pacos Ferreira (portugál) 1–0 1–0 Tj: Bnei Jehuda


2. SELEJTEZŐKÖR
Rosenborg (norvég)–Karabah Agdam (azeri) 0–0 0–1 Tj: Rosenborg
Zimbru Chisinau (moldovai)–Pacos Ferreira (portugál) 0–0 0–1 Tj: Pacos Ferreira
Juvenes/Dogana (San Marinó-i)–Polonia Warsawa (lengyel) 0–1 0–4 Tj: Polonia Warsawa
Sturm Graz (osztrák)–Siroki Brijeg (bosnyák) 2–1 1–1 Tj: Sturm Graz
FC Basel (svájci)–Santa Coloma (andorrai) 3–0 1–4 Tj: Basel
Honka Espoo (finn)–Bangor City (walesi) 2–0 1–0 Tj: Honka Espoo
MSK Zilina (szlovák)–Dacia Chisinau (moldovai) 2–0 1–0 Tj: Zilina
Anorthoszisz (ciprusi)–OFK Petrovac (montenegrói) 2–1 1–3 h.u. Tj: Petrovac
St. Patrick’s Athletic (ír)–Valletta FC (máltai) 1–1 1–0 Tj: St. Patrick's
Omonia Nicosia (ciprusi)–HB Tórshavn (feröeri) 4–0 4–1 Tj: Nicosia
Gorica (szlovén)–FC Lahti (finn) 1–0 0–2 Tj: Lahti
Sigma Olomouc (cseh)–Fram Reykjavík (izlandi) 1–1 2–0 Tj: Olomuc
Legia Warszawa (lengyel)–Olimpi Rusztavi (grúz) 3–0 1–0 Tj: Legia
Falkirk (skót)– FC Vaduz (liechtensteini) 1–0 0–2 h.u. Tj: Vaduz
Elfsborg (svéd)–Haladás 3–0 0–0 Tj: Elfsborg
Rapid Wien (osztrák)–Vllaznia (albán) 5–0 3–0 Tj: Rapid
Naftan Novopolock (fehérorosz)–Gent (belga) 2–1 0–1 Tj: Gent
Liepajas Metalurgs (lett)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 2–1 1–3 Tj: Tbiliszi
Differdange (luxemburgi)–HNK Rijeka (horvát) 1–0 0–3 Tj: Rijeka
Suduva (litván)–Randers (dán) 0–1 1–1 Tj: Randers
Vetra (litván)–HJK Helsinki (finn) 0–1 3–1 Tj: Vetra
Milano Kumanovo (macedón)–Slaven Belupo (horvát) 0–4 2–8 Tj: Slaven
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Tromsö (norvég) 0–0 1–4 Tj: Tromsö
KR Reykjavík (izlandi)–Lárisza (görög) 2–0 1–1 Tj: KR Reykjavík
Bröndby (dán)–Flora Tallinn (észt) 0–1 4–1 Tj: Bröndby
AaB Aalborg (dán)–FK Slavija (bosnyák) 0–0 1–3 Tj: Slavija
Steaua Bucuresti (román)–Újpest FC 2–0 2–1 Tj: Steaua
Metalurg Doneck (ukrán)–MTZ-RIPO (fehérorosz) 3–0 2–1 Tj: Metalurg
Rabotnicski Szkopje (macedón)–Crusaders (északír) 2–1 4–2 Tj: Rabotnicski
Bnei Jehuda (izraeli)–Dinaburg (lett) 4–0 1–0 Tj: Bnei Jehuda
NAC Breda (holland)–Gandzaszar Kapan (örmény) 6–0 2–0 Tj: NAC
Cserno More Várna (bolgár)–Iskra-Stal Ribnita (moldovai) 1–0 3–0 Tj: Cserno More
FK Szevojno (szerb)–FBK Kaunas (litván) 0–0 1–1 Tj: Szevojno
Flamurtari (albán)–Motherwell (skót) 1–0 1–8 Tj: Motherwell
Zesztafoni (grúz)–Helsingborg (svéd) 1–2 2–2 h.u. Tj: Helsingborg
Skonto Riga (lett)–Derry City (ír) 1–1 0–1 Tj: Derry
Sliema Wanderers (máltai)–Maccabi Netanya (izraeli) 0–0 0–3 Tj: Netanya
Tobol Kosztanaj (kazah)–Galatasaray (török) 1–1 0–2 Tj: Galatasaray
Rudar Velenje (szlovén)–Crvena zvezda (szerb) 0–1 0–4 Tj: Crvena zvezda
FK Sarajevo (bosnyák)–Spartak Trnava (szlovák) 1–0 1–1 Tj: Sarajevo

1. SELEJTEZŐKÖR

Olimpi Rusztavi (grúz)–B36 (feröeri) 2–0 2–0 Tj: Olimpi
Dinaburg (lett)–Nomme Kalju (észt) 2–1 0–0 Tj: Dinaburg
Bananc Jereván (örmény)–Siroki Brijeg (bosnyák) 0–2 1–0 Tj:Brijeg
Simurq Zaqatala (azeri)–Bnei Jehuda (izraeli) 0–1 0–3 Tj: Jehuda
Valletta FC (máltai)–Keflavík (izlandi) 3–0 2–2 Tj: Valletta
Szutjeszka Niksics (montenegrói)–MTZ-RIPO Minszk (fehérorosz) 1–1 1–2 h. u. Tj: MTZ-RIPO
FC Lahti (finn)–Dinamo Tirana (albán) 4–1 0–2 Tj: FC Lahti
Zimbru Chisinau (moldovai)–Okzsetpesz Köksetau (kazah) 1–2 2–0 Tj: Zimbru
Narva Trans (észt)–Rudar Velenje (szlovén) 0–3 1–3 Tj: Velenje
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Renova (macedón) 2–1 1–1 Tj: Dinamo
Spartak Trnava (szlovák)–Inter Baki (azeri) 2–1 3–1 Tj: Trnava
Randers (dán)–Linfield (északír) 4–0 3–0 Tj: Randers
Grevenmacher (luxemburgi)–Vetra (litván) 0–3 0–3 Tj: Vetra
Haladás (magyar)–Irtis Pavlodar (kazah) 1–0 1–2 Tj: Haladás
Anorthoszisz (ciprusi)–Kaerjeng (luxemburgi) 5–0 2–1 Tj: Anorthoszisz
Slaven Belupo (horvát)–Birkirkara (máltai) 1–0 0–0 Tj: Slaven
NSÍ Runavík (feröeri)–Rosenborg (norvég) 0–3 1–3 Tj: Rosenborg
Sligo Rovers (ír)–Vllaznia (albán) 1–2 1–1 Tj: Vllaznia
Lisburn Distillery (északír)–Zesztafoni (grúz) 1–5 0–6 Tj: Zesztafoni
Helsingborg (svéd)–MIKA (örmény) 3–1 1–1 Tj: Helsingborg
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Polonia Warszawa (lengyel) 0–2 1–0 Tj: Polonia
Fram (izlandi)–TNS (walesi) 2–1 2–1 Tj: Fram
Motherwell (skót)–Llanelli (walesi) 0–1 3–0 Tj: Motherwell
  • Játéknapok: július 2. és 9.


MENETREND

az 1. és 2. selejtezőkör sorsolása június 22.
1. selejtezőkör július 2. és 9.
2. selejtezőkör július 16. és 23.
a 3. selejtezőkör sorsolása július 17.
3. selejtezőkör július 30. és augusztus 6.
a 4. selejtezőkör sorsolása augusztus 7.
4. selejtezőkör augusztus 20. és 27.
a csoportkör sorsolása augusztus 28.
csoportkör, 1. forduló szeptember 17.
csoportkör, 2. forduló október 1.
csoportkör, 3. forduló október 22.
csoportkör, 4. forduló november 5.
csoportkör, 5. forduló december 2. és 3.
csoportkör, 6. forduló december 16. és 17.
a kieséses szakasz sorsolása december 18.
a 32-es tábla 2010. február 18. és 25.
nyolcaddöntő március 11. és 18.
a negyeddöntő és az elődöntő sorsolása március 19.
negyeddöntő április 1. és 8.
elődöntő április 22. és 29.
döntő május 12. (Hamburg)
Forrás: online 

 

Megosztás


Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Címkék:
Európa-liga,
,
 
  • 24 óra sport

  • Legolvasottabb

Szavazás

Mit gondol Rosberg és Hamilton belgiumi ütközéséről?

KM Manager

evosoft Hungary Kft

Értékesítő

DOMOTHERM Kft.

Üzletkötő

SANET-Trade Kft

Tanácsadó- Eladó

Magyar Cég

Delphi programozó

ABACUS Kft.

Hirdetés
EURÓPA LIGA 2009–2010 - NSO

Nemzeti Sport Online - Még több sport

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Moto GP

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Csapat

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Egyéni

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - F1

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Külföldi Foci

Updated every 15 minutes.

Nemzeti Sport Online - Magyar Foci

Updated every 15 minutes.

2009. 06. 22.
Utolsó módosítás:
2012-02-23 02:46:52

EURÓPA LIGA 2009–2010

A Sahtar Doneck 2009-es győzelmével vége egy érának: a jövőben az UEFA-kupa helyett az Európa-ligában küzdenek a labdarúgócsapatok. Tudjon meg mindent a második számú európai kupáról!


AZ ÚJ KÜZDELEMSOROZAT

Az Európa-ligában az eddigi három helyett négy selejtezőkört rendeznek, 37 csapat jut a csoportkörbe plusz a BL-selejtező utolsó fordulójának 10 kiesője és a címvédő. Mivel a Sahtar Doneck a Bajnokok Ligájában is érintett, elképzelhető, hogy a címvédő helyett a legmagasabb kiemelésű ország (Anglia) legjobb koefficiensű indulója (az Everton) kapja meg a fix helyet a csoportban.

Tizenkét négyes csoportot alakítanak ki, amelyben oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a küzdelmek. Két klub jut tovább minden kvartettből, a 24-es mezőnyhöz a szokásoknak megfelelően csatlakozik a BL-csoportkör nyolc harmadik helyezettje; az egyenes kieséses folytatás menetrendje változatlan.

A MAGYAR INDULÓK

Bp. HonvédA Honvéd európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 3. selejtezőkör
Újpest FCAz Újpest európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 2. selejtezőkör
Szombathelyi HaladásA Hali európai kupamérkőzései • Bekapcsolódik: 1. selejtezőkör


4. SELEJTEZŐKÖR
Werder Bremen (német)–Aktobe (kazah) 6–3 2–0 Tj: Werder
PAOK Szaloniki (görög)–Heerenveen (holland) 1–1 0–0 Tj: Heerenveen
Dinamo Zagreb (horvát)–Hearts (skót) 4–0 0–2 Tj: Zagreb
Everton (angol)–Sigma Olomouc (cseh) 4–0 1–1 Tj: Everton
BATE Boriszov (fehérorosz)–Liteksz Lovecs (bolgár) 0–1 4–0 h.u.
Tj: BATE
NAC Breda (holland)–Villarreal (spanyol) 1–3 1–6 Tj: Villarreal
Lech Poznan (lengyel)–FC Bruges (belga) 1–0 0–1
t. u.
Tj: Bruges
Fulham (angol)–Amkar Perm (orosz) 3–1 0–1 Tj: Fulham
Galatasaray (török)–Levadia Tallinn (észt) 5–0 1–1 Tj: Galatasaray
Teplice (cseh)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1–2 1–1 Tj: Hapoel
MFK Kosice (szlovák)–AS Roma (olasz) 3–3 1–7 Tj: Roma
Metalurg Doneck (ukrán)–Austria Wien (osztrák) 2–2 2–3
h. u.
Tj: Austria
Twente (holland)–Qarabag Agdam (azeri) 3–1 0–0 Tj: Twente
CSZKA Szófia (bolgár)–Dinamo Moszkva (orosz) 0–0 2–1 Tj: CSZKA Szófia
Racing Genk (belga)–Lille (francia) 1–2 2–4 Tj: Lille
Bnei Jehuda Tel-Aviv (izraeli)–PSV (holland) 0–1 0–1 Tj: PSV
Trabzonspor (török)–Toulouse (francia) 1–3 1–0 Tj: Toulouse
Lazio (olasz)–Elfsborg (svéd) 3–0 0–1 Tj: Lazio
Partizan Beograd (szerb)–Zilina (szlovák) 1–1 2–0 Tj: Partizan
FK Baki (azeri)–FC Basel (svájci) 1–3 1–5 Tj: Basel
Sivasspor (török)–Sahtar Doneck (ukrán) 0–3 0–2 Tj: Sahtar
Bröndby (dán)–Hertha BSC (német) 2–1 1–3 Tj: Hertha
Ajax (holland)–Slovan Bratislava (szlovák) 5–0 2–1 Tj: Ajax
Athletic Bilbao (spanyol)–Tromsö (norvég) 3–2 1–1 Tj: Bilbao
FK Sarajevo (bosnyák)–CFR Cluj (román) 1–1 1–2 Tj: CFR
Nacional (portugál)–Zenit (orosz) 4–3 1–1 Tj: Nacional
Genoa (olasz)–OB Odense (dán) 3–1 1–1 Tj: Genoa
Steaua Bucuresti (román)–Saint Patrick's Athletic (ír) 3–0 2–1 Tj: Steaua
Rapid Wien (osztrák)–Aston Villa (angol) 1–0 1–2 Tj: Rapid
Maribor (szlovén)–Sparta Praha (cseh) 0–2 0–1 Tj: Sparta
Guingamp (francia)–Hamburger SV (német) 1–5 1–3 Tj: Hamburg
Dinamo Bucuresti (román)–Slovan Liberec (cseh) 0–3* 3–0
t. u.
Tj: Dinamo
Sion (svájci)–Fenerbahce (török) 0–2 2–2 Tj: Fenerbahce
Sturm Graz (osztrák)–Metaliszt Harkiv (ukrán) 1–1 1–0 Tj: Sturm
Benfica (portugál)–Vorszkla Poltava (ukrán) 4–0 1–2 Tj: Benfica
Vaslui (román)–AEK Athén (görög) 2–1 0–2 Tj: AEK
Slavia Praha (cseh)–Crvena zvezda (szerb) 3–0 1–2 Tj: Slavia
Stabaek (norvég)–Valencia (spanyol) 0–3 1–4 Tj: Valencia
*: félbeszakadt, az UEFA döntése értelmében   


3. SELEJTEZŐKÖR
Fenerbahce (török)–Bp. Honvéd 5–1 1–1 Tj: Fenerbahce
HNK Rijeka (horvát)–Metaliszt Harkiv (ukrán) 1–2 0–2 Tj: Metaliszt
KR Reykjavík (izlandi)–FC Basel (svájci) 2–2 1–3 Tj: Basel
Athletic Bilbao (spanyol)–Young Boys (svájci) 0–1 2–1 Tj: Bilbao
Braga (portugál)–Elfsborg (svéd) 1–2 0–2 Tj: Elfsborg
Polonia Warszawa (lengyel)–NAC Breda (holland) 0–1 1–3 Tj: NAC
Vaslui (román)–Omonia Nicosia (ciprusi) 2–0 1–1 Tj: Vaslui
FK Slavija (bosnyák)–MFK Kosice (szlovák) 0–2 1–3 Tj: Kosice
FC Bruges (belga)–FC Lahti (finn) 3–2 1–1 Tj: Bruges
Randers (dán)–Hamburger SV (német) 0–4 1–0 Tj: Hamburg
Helsingborg (svéd)–FK Szarajevo (bosnyák) 2–1 1–2, t.: 4–5 Tj: FK Szarajevo
AS Roma (olasz)–Gent (belga) 3–1 7–1 Tj: Roma
PSV (holland)–Cserno More Várna (bolgár) 1–0 1–0 Tj: PSV
St. Patrick’s Athletic (ír)–Krilja Szovjetov (orosz) 1–0 2–3 Tj: St. Patrrick's
Aberdeen (skót)–Sigma Olomouc (cseh) 1–5 0–3 Tj: Olomouc
FK Szevojno (szerb)–Lille (francia) 0–2 0–2 Tj: Lille
Vojvodina (szerb)–Austria Wien (osztrák) 1–1 2–4 Tj: Austria
Rapid Wien (osztrák)–APOP (ciprusi) 2–1 2–2 – h. u. Tj: Rapid
FC Vaduz (liechtensteini)–Slovan Liberec (cseh) 0–1 0–2 Tj: Liberec
MSK Zilina (szlovák)–Hajduk Split (horvát) 1–1 1–0 Tj: Zilina
Steaua Bucuresti (román)–Motherwell (skót) 3–0 3–1 Tj: Steaua
Honka Espoo (finn)–Karabah Agdam (azeri) 0–1 1–2 Tj: Karabah
Maccabi Netanya (izraeli)–Galatasaray (török) 1–4 0–6 Tj: Galatasaray
Bröndby (dán)–Legia Warszawa (lengyel) 1–1 2–2 Tj: Bröndby
CSZKA Szófia (bolgár)–Derry City (ír) 1–0 1–1 Tj: CSZKA
Fredrikstad (norvég)–Lech Poznan (lengyel) 1–6 2–1 Tj: Lech Poznan
IFK Göteborg (svéd)–Hapoel Tel-Aviv (izraeli) 1–3 1–1 Tj: Hapoel
Metalurg Doneck (ukrán)–Interblock Ljubljana (szlovén) 2–0 3–0 Tj: Metalurg Doneck
Tromsö (norvég)–Slaven Belupo (horvát) 2–1 2–0 Tj: Tromsö
Valerenga (norvég)–PAOK Szaloniki (görög) 1–2 1–0 Tj: PAOK
Vetra (litván)–Fulham (angol) 0–3 0–3 Tj: Fulham
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Crvena zvezda (szerb) 2–0 2–5 Tj: Crvena zvezda
OFK Petrovac (montenegrói)–Sturm Graz (osztrák) 1–2 0–5 Tj: Sturm Graz
Rabotnicski Szkopje (macedón)–Odense (dán) 3–4 0–3 Tj: Odense
Bnei Jehuda (izraeli)–Pacos Ferreira (portugál) 1–0 1–0 Tj: Bnei Jehuda


2. SELEJTEZŐKÖR
Rosenborg (norvég)–Karabah Agdam (azeri) 0–0 0–1 Tj: Rosenborg
Zimbru Chisinau (moldovai)–Pacos Ferreira (portugál) 0–0 0–1 Tj: Pacos Ferreira
Juvenes/Dogana (San Marinó-i)–Polonia Warsawa (lengyel) 0–1 0–4 Tj: Polonia Warsawa
Sturm Graz (osztrák)–Siroki Brijeg (bosnyák) 2–1 1–1 Tj: Sturm Graz
FC Basel (svájci)–Santa Coloma (andorrai) 3–0 1–4 Tj: Basel
Honka Espoo (finn)–Bangor City (walesi) 2–0 1–0 Tj: Honka Espoo
MSK Zilina (szlovák)–Dacia Chisinau (moldovai) 2–0 1–0 Tj: Zilina
Anorthoszisz (ciprusi)–OFK Petrovac (montenegrói) 2–1 1–3 h.u. Tj: Petrovac
St. Patrick’s Athletic (ír)–Valletta FC (máltai) 1–1 1–0 Tj: St. Patrick's
Omonia Nicosia (ciprusi)–HB Tórshavn (feröeri) 4–0 4–1 Tj: Nicosia
Gorica (szlovén)–FC Lahti (finn) 1–0 0–2 Tj: Lahti
Sigma Olomouc (cseh)–Fram Reykjavík (izlandi) 1–1 2–0 Tj: Olomuc
Legia Warszawa (lengyel)–Olimpi Rusztavi (grúz) 3–0 1–0 Tj: Legia
Falkirk (skót)– FC Vaduz (liechtensteini) 1–0 0–2 h.u. Tj: Vaduz
Elfsborg (svéd)–Haladás 3–0 0–0 Tj: Elfsborg
Rapid Wien (osztrák)–Vllaznia (albán) 5–0 3–0 Tj: Rapid
Naftan Novopolock (fehérorosz)–Gent (belga) 2–1 0–1 Tj: Gent
Liepajas Metalurgs (lett)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 2–1 1–3 Tj: Tbiliszi
Differdange (luxemburgi)–HNK Rijeka (horvát) 1–0 0–3 Tj: Rijeka
Suduva (litván)–Randers (dán) 0–1 1–1 Tj: Randers
Vetra (litván)–HJK Helsinki (finn) 0–1 3–1 Tj: Vetra
Milano Kumanovo (macedón)–Slaven Belupo (horvát) 0–4 2–8 Tj: Slaven
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Tromsö (norvég) 0–0 1–4 Tj: Tromsö
KR Reykjavík (izlandi)–Lárisza (görög) 2–0 1–1 Tj: KR Reykjavík
Bröndby (dán)–Flora Tallinn (észt) 0–1 4–1 Tj: Bröndby
AaB Aalborg (dán)–FK Slavija (bosnyák) 0–0 1–3 Tj: Slavija
Steaua Bucuresti (román)–Újpest FC 2–0 2–1 Tj: Steaua
Metalurg Doneck (ukrán)–MTZ-RIPO (fehérorosz) 3–0 2–1 Tj: Metalurg
Rabotnicski Szkopje (macedón)–Crusaders (északír) 2–1 4–2 Tj: Rabotnicski
Bnei Jehuda (izraeli)–Dinaburg (lett) 4–0 1–0 Tj: Bnei Jehuda
NAC Breda (holland)–Gandzaszar Kapan (örmény) 6–0 2–0 Tj: NAC
Cserno More Várna (bolgár)–Iskra-Stal Ribnita (moldovai) 1–0 3–0 Tj: Cserno More
FK Szevojno (szerb)–FBK Kaunas (litván) 0–0 1–1 Tj: Szevojno
Flamurtari (albán)–Motherwell (skót) 1–0 1–8 Tj: Motherwell
Zesztafoni (grúz)–Helsingborg (svéd) 1–2 2–2 h.u. Tj: Helsingborg
Skonto Riga (lett)–Derry City (ír) 1–1 0–1 Tj: Derry
Sliema Wanderers (máltai)–Maccabi Netanya (izraeli) 0–0 0–3 Tj: Netanya
Tobol Kosztanaj (kazah)–Galatasaray (török) 1–1 0–2 Tj: Galatasaray
Rudar Velenje (szlovén)–Crvena zvezda (szerb) 0–1 0–4 Tj: Crvena zvezda
FK Sarajevo (bosnyák)–Spartak Trnava (szlovák) 1–0 1–1 Tj: Sarajevo

1. SELEJTEZŐKÖR

Olimpi Rusztavi (grúz)–B36 (feröeri) 2–0 2–0 Tj: Olimpi
Dinaburg (lett)–Nomme Kalju (észt) 2–1 0–0 Tj: Dinaburg
Bananc Jereván (örmény)–Siroki Brijeg (bosnyák) 0–2 1–0 Tj:Brijeg
Simurq Zaqatala (azeri)–Bnei Jehuda (izraeli) 0–1 0–3 Tj: Jehuda
Valletta FC (máltai)–Keflavík (izlandi) 3–0 2–2 Tj: Valletta
Szutjeszka Niksics (montenegrói)–MTZ-RIPO Minszk (fehérorosz) 1–1 1–2 h. u. Tj: MTZ-RIPO
FC Lahti (finn)–Dinamo Tirana (albán) 4–1 0–2 Tj: FC Lahti
Zimbru Chisinau (moldovai)–Okzsetpesz Köksetau (kazah) 1–2 2–0 Tj: Zimbru
Narva Trans (észt)–Rudar Velenje (szlovén) 0–3 1–3 Tj: Velenje
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Renova (macedón) 2–1 1–1 Tj: Dinamo
Spartak Trnava (szlovák)–Inter Baki (azeri) 2–1 3–1 Tj: Trnava
Randers (dán)–Linfield (északír) 4–0 3–0 Tj: Randers
Grevenmacher (luxemburgi)–Vetra (litván) 0–3 0–3 Tj: Vetra
Haladás (magyar)–Irtis Pavlodar (kazah) 1–0 1–2 Tj: Haladás
Anorthoszisz (ciprusi)–Kaerjeng (luxemburgi) 5–0 2–1 Tj: Anorthoszisz
Slaven Belupo (horvát)–Birkirkara (máltai) 1–0 0–0 Tj: Slaven
NSÍ Runavík (feröeri)–Rosenborg (norvég) 0–3 1–3 Tj: Rosenborg
Sligo Rovers (ír)–Vllaznia (albán) 1–2 1–1 Tj: Vllaznia
Lisburn Distillery (északír)–Zesztafoni (grúz) 1–5 0–6 Tj: Zesztafoni
Helsingborg (svéd)–MIKA (örmény) 3–1 1–1 Tj: Helsingborg
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Polonia Warszawa (lengyel) 0–2 1–0 Tj: Polonia
Fram (izlandi)–TNS (walesi) 2–1 2–1 Tj: Fram
Motherwell (skót)–Llanelli (walesi) 0–1 3–0 Tj: Motherwell
  • Játéknapok: július 2. és 9.


MENETREND

az 1. és 2. selejtezőkör sorsolása június 22.
1. selejtezőkör július 2. és 9.
2. selejtezőkör július 16. és 23.
a 3. selejtezőkör sorsolása július 17.
3. selejtezőkör július 30. és augusztus 6.
a 4. selejtezőkör sorsolása augusztus 7.
4. selejtezőkör augusztus 20. és 27.
a csoportkör sorsolása augusztus 28.
csoportkör, 1. forduló szeptember 17.
csoportkör, 2. forduló október 1.
csoportkör, 3. forduló október 22.
csoportkör, 4. forduló november 5.
csoportkör, 5. forduló december 2. és 3.
csoportkör, 6. forduló december 16. és 17.
a kieséses szakasz sorsolása december 18.
a 32-es tábla 2010. február 18. és 25.
nyolcaddöntő március 11. és 18.
a negyeddöntő és az elődöntő sorsolása március 19.
negyeddöntő április 1. és 8.
elődöntő április 22. és 29.
döntő május 12. (Hamburg)
Forrás: online 

 

Megosztás


Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Címkék:
Európa-liga,
,
 
  • 24 óra sport

  • Legolvasottabb

Szavazás

Mit gondol Rosberg és Hamilton belgiumi ütközéséről?

KM Manager

evosoft Hungary Kft

Értékesítő

DOMOTHERM Kft.

Üzletkötő

SANET-Trade Kft

Tanácsadó- Eladó

Magyar Cég

Delphi programozó

ABACUS Kft.

Hirdetés