Női U17 Eb-selejtező: kiütéses győzelem a bolgárok ellen

2017.09.22. 19:13
Remekül kezdett a magyar válogatott (Fotó: mlsz.hu)
A magyar női U17-es labdarúgó-válogatott a bolgárok elleni fölényes, 5–0-s győzelemmel kezdte meg szereplését Bükön a hazai rendezésű Eb-selejtezőtornán.

A magyar válogatott nagyon megnyomta az első 20 percet, melynek végén már 4–0 volt ide – Szélpál Nóra kétszer, Nagy Vanessza és Pusztai Sára egyszer volt eredményes.

A bolgárok nem jelentettek sok veszélyt a kapunkra, erre a legfőbb bizonyíték, hogy Terestyényi Annának egyszer sem kellett védenie.

A 45. percben azért Czellér Dorottya még betalált, és ezzel kialakult az 5–0-s végeredmény.

A másik meccsen a norvégok 9–0-ra legyőzték Moldovát, utóbbival játszik hétfőn a magyar csapat.