Nemzetisport.hu online 2003.02.03 10:47 Frissítve: 2011.11.04 02:42

Magyarország–Svájc 1–2

2002. február 13., Limassol: MAGYARORSZÁG–SVÁJC 1–2 (0–0)

Magyarország:Babos – Bodnár, Korolovszky, Gyepes, Szamosi – Bárányos, Pető, Lisztes, Füzi Á. – Kenesei, Waltner
Csere: Füzi Á. helyett Gera, Lisztes helyett Győri, Pető helyett Böőr a szünetben, Waltner helyett Tököli a 62., Kenesei helyett Halmosi a 71. percben
Gólszerző: Magnin (0–1) az 53., H. Yakin (0–2) az 56., Gyepes (1–2) a 82. percben
Gellei Imre: – Jól kezdtük a mérkőzést, az első húsz percben mi kezdeményeztünk. Aztán kiegyenlített lett a játék, a szünetben igazságos döntetlenre állt a meccs. Ezután öt perc alatt két gólt kaptunk, főként azért, mert a szünetben a svájciaknak jobban sikerültek a cserék. A hajrában óriási erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, de a játékvezető szerint ez csak a szépítéshez volt elegendő.