Légióskörkép: Vadócz a harmadik kupát is kipipálta

2019.01.28. 09:45
Ahogy olvasóink már megszokhatták, a Nemzeti Sport Online-on összefoglaljuk légiósaink előző heti teljesítményét. Tekintse át, mi történt a magyar futballistákkal a múlt héten!

A Kitchee 33 éves, 42-szeres magyar válogatott középpályása, Vadócz Krisztián az előző idényben triplázott csapatával, akkor a Sapling-kupa, valamint az FA-kupa döntőjében is a Wofoo Tai Pót múlta felül a gárda – akárcsak most a Senior Shield fináléjában, amelyet 3–2-re nyert meg a Kitchee.Vadócz Krisztián az előző idényben triplázott csapatával, akkor a Sapling-kupa, valamint az FA-kupa döntőjében is a Wofoo Tai Pót múlta felül a gárda – akárcsak most a Senior Shield fináléjában, amelyet 3–2-re nyert meg a Kitchee.

JANUÁR 21., HÉTFŐ

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
21. FORDULÓ

Le Havre AC–Red Star 1–0
Le Havre: Bese Barnabás végig a pályán volt.

TÖRÖKORSZÁG, 1. LIG
18. FORDULÓ
Elazigspor–Adanaspor 0–1
Adanaspor: Feczesin Róbert nem volt a keretben.

JANUÁR 23., SZERDA

GÖRÖGORSZÁG, GÖRÖG KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Atromitosz–Apollon Szmirnisz 2–1
Atromitosz: Megyeri Balázs és Ugrai Roland sem volt tagja a meccskeretnek.
Továbbjutott: az Atromitosz, kettős győzelemmel, 5–1-es összesítéssel

HOLLANDIA, HOLLAND KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Feyenoord–Fortuna Sittard 4–1
Fortuna Sittard: Dobos Áront nem cserélték be.

SKÓCIA, PREMIERSHIP
22. FORDULÓ
Motherwell–Hibernian 1–0
Hibernian: Bogdán Ádámot nem nevezték a mérkőzésre.

JANUÁR 24., CSÜTÖRTÖK

FRANCIAORSZÁG, FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

AS Vitré (IV.)–Le Havre AC (II.) 3–0
Le Havre: Bese Barnabás végigjátszotta a találkozót.

JANUÁR 26., SZOMBAT

HONGKONG, SENIOR SHIELD
DÖNTŐ
Kitchee–Wofoo Tai Po 3–2
Kitchee: Vadócz Krisztián végigjátszotta a finálét.

NÉMETORSZÁG, BUNDESLIGA
19. FORDULÓ

Freiburg–Hoffenheim 2–4
Freiburg: Sallai Roland sérült; Hoffenheim: Szalai Ádám a 64. percig volt a pályán.

JANUÁR 27., VASÁRNAP

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
18. FORDULÓ
Levadiakosz–Arisz Szaloniki 1–0
Levadiakosz: Windecker József nem volt a keretben; Arisz: Korhut Mihály kezdő volt, a szünetben lecserélték.
Lamia–Atromitosz 2–1
Atromitosz: Megyeri Balázs végigjátszotta a mérkőzést, a sérült Ugrai Roland nem volt a keretben.

HOLLANDIA, EREDIVISIE
19. FORDULÓ
Fortuna Sittard–Vitesse 2–1
Fortuna Sittard: Dobos Áron csereként lépett pályára a 88. percben, két perccel később sárga lapot kapott.

23. FORDULÓ
St. Mirren–Hibernian 1–3
Hibernian: Bogdán Ádám nem volt a keretben.

19. FORDULÓ
Fortuna Düsseldorf–RB Leipzig 0–4
Leipzig: Gulácsi Péter és Willi Orbán is végigjátszotta a mérkőzést.

OLASZORSZÁG, SERIE A
21. FORDULÓ
Bologna–Frosinone 0–4
Bologna: Nagy Ádám a kispadon ült, nem állt be.

A körképben a külföldi első vagy másodosztályú bajnokságban szereplő, jelenlegi vagy korábbi felnőtt- vagy U-válogatott, illetve válogatott-kerettagságig jutó légiósok mérkőzéseit gyűjtöttük össze.