Légiósok: Nikolics megint gólt lőtt a Legiában – videó

2016.10.28. 21:59
Kétgólos hátrányban volt a Legia Warszawa a Korona Kielce otthonában vívott péntek esti lengyel bajnoki mérkőzésen, ám a 60. percre fordított, és végül 4–2-re győzött. Az egyenlítő gólt a varsóiak magyar válogatott labdarúgója, Nikolics Nemanja lőtte közelről.

A Legia még vesztésre állt (1–2), amikor a 49. percben emberelőnybe került. Ezt két góllal kihasználta, így mire a 70. percben a soraiból is kiállítottak egy játékost, már vezetett (3–2).

A szezonban hat bajnoki gólnál járó Nikolicsot a 73. percben lecserélték, ám ezzel még nem volt vége a gólgyártásnak: Aleksandar Prijovic másodszor is a kapuba talált, így a Legia végül 4–2-re győzte le a sereghajtót.

Nikolics Nemanja és a csapattársak gólöröme (Fotó: legia.com)

Az elbaltázott idénykezdés után a fővárosiak feljövőben vannak: a legutóbbi négy bajnokijukból hármat megnyertek.