Légiósok: Kalmár-gól és -piros, Varga-tripla, Csoboth-találat

2017.08.08. 18:54
Fiatal légiósaink közül Csoboth Kevin, Kalmár Zsolt és Varga Barnabás is gólt szerzett az elmúlt napokban – utóbbi hármat is, míg Kalmár a jegyzőkönyv kevésbé ékes szegmensére is feliratkozott.

Kalmár Zsolt a Bröndby tartalékcsapatában kapott helyet, és az FC Helsingör elleni összecsapáson ő egyenlített az 56. percben – később csapata a győztes gólt is megszerezte (2–1). A magyar légiós számára a végjáték kevésbé alakult jól, két elkerülhető sárga lap után a 81. percben piros lapot kapott.

Varga Barnabás az SV Mattersburg amatőrcsapatában szerepelt, az együttes a bajnokság első fordulójában 6–0-ra nyert az ASK vendégeként. A magyar légiós a 12. percben juttatta előnyhöz a csapatát, a 16. percben saját és csapata góljainak számát is megduplázta és még a szünet előtt újra beköszönt – ezzel már 5–0-ra vezetett a gárda. Az 58. percben sárga lapot kapott, az együttes végül 6–0-ra nyert.

Csoboth Kevin a Benfica utánpótláscsapatában volt érdekelt, a juniorgárda 3–1-re nyert felkészülési meccsen az LGC Moncarapachense ellen, a magyar fiatal góllal járult hozzá a sikerhez.Kalmár Zsolt a Bröndby tartalékcsapatában kapott helyet, és az FC Helsingör elleni összecsapáson ő egyenlített az 56. percben – később csapata a győztes gólt is megszerezte (2–1). A magyar légiós számára a végjáték kevésbé alakult jól, két elkerülhető sárga lap után a 81. percben piros lapot kapott.

Csoboth Kevin a Benfica utánpótláscsapatában volt érdekelt, a juniorgárda 3–1-re nyert felkészülési meccsen az LGC Moncarapachense ellen, a magyar fiatal góllal járult hozzá a sikerhez.