Légiósok: Csiki Norbert két gólpasszt adott – videó

2016.03.13. 20:03
Csiki Norbert, a thai Premier League-ben szereplő Sisaket FC magyar labdarúgója két gólpasszt adott csapata 2–1-es, Chainat elleni győzelme során.

SISAKET–CHAINET 2–1 – CSIKI KÉT GÓLPASSZA (1:10-nél és 2:15-nél)

BELGIUM

Köteles László a kispadról nézte végig, ahogy a Genk odahaza 4–1-re legyőzte az Oostendét az alapszakasz utolsó játéknapján, így bejutott a bajnoki rájátszásba.

Érdekesség, a világ- és Európa-bajnok Víctor Valdést soriaban tudó Standard Liége lemaradt a bajnoki rájátszásról, miután 4–0.ra kikapott a Mechelen otthonában.

BELGIUM. 30. FORDULÓ (AZ ALAPSZAKASZ UTOLSÓ FORDULÓJA)
Westerlo–Waasland-Beveren 1–0
A bajnoki rájátszásba bejutott az FC Bruges, a Gent, az Anderlecht, az Oostende, a Genk és a Zulte Waregem.

LENGYELORSZÁG

Gyurcsó Ádám kezdőként 63 percet játszott a Pogon Szcecinben, amely 1–1-re végzett a Zaglebie Lubin ellen.

LENGYELORSZÁG. 27. FORDULÓ
Zaglebie Lubin–Pogon Szczecin 1–1
Górnik Zabrze–Lechia Gdansk 1–1

SVÁJC

Vanczák Vilmos végigjátszott a Sionban, de csapata 3–2-re kikapott a Young Boystól idegenben – igaz, a Sion 2–1-es vezetésénél kiállították Vanczákék kapusát. A magyar védő a 2016-os naptári évben csak egy tétmeccsen nem játszott végig a Sionban – a Braga elleni Európa-liga-mérkőzésen Vanczák padozott.

SVÁJC. 24. FORDULÓ
Basel–St. Gallen 4–2
Young Boys–Sion 3–2
Grasshoppers–Zürich 4–2 SISAKET–CHAINET 2–1 – CSIKI KÉT GÓLPASSZA (1:10-nél és 2:15-nél)