nemzetisport.hu 2016.03.07 19:33 Frissítve: 2016.03.07 20:21

Katar: sem Xavi, sem Németh Krisztián nem tudott dönteni

Németh Krisztián csapata, az al-Garafa 1–1-es döntetlent játszott a korábbi barcelonai klasszist, Xavit felvonultató al-Szadd vendégeként a katari labdarúgó-bajnokság (Qatar Stars League) hétfői játéknapján.

A hazaiak korai vezető gólját a szlovák Vladimír Weiss válaszolta meg a 20. percben, újabb gól a későbbiekben nem született. Nem sokkal a lefújás előtt Németh a kapuba talált, de a játékvezető szabálytalanságot észlelt, nem adta meg a gólt.

A Németh Krisztiánt végig a soraiban tudó al-Garafa a legutóbbi négy bajnokiján veretlen maradt, 21 forduló után a nyolcadik helyen áll.

A két gól

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.18 10:15:58

Légiósok CSILLAG PÉTER

Hetven mérkőzésen egy gólt sem szerzett klubjaiban és a válogatottban – új idők jöhetnek.

2017.07.17 18:01:09

Légiósok SINKOVICS GÁBOR

A futballmenedzser sírt az 1966-os vb-kiesés miatt, az 1986-os 6–0 pedig teljesen sokkolta.

2017.07.08 09:23:52

Légiósok PIETSCH TIBOR

„Még nem beszéltem erről, de a szurkolók szeretete miatt is választottam a magyar válogatottat.”

2017.07.08 00:45:13

Légiósok SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Megtelik a stadion, mert az ellenfél a Real Madrid lesz.

2017.07.07 09:04:57

Légiósok KAMLER JÁNOS

A Hoffenheimmel szerződést hosszabbító támadó iránt voltak érdeklődők, de ő maradni akart.