Anderlecht: 3-4 millió euróért adhatják el Juhászt

2012.05.31. 10:55
Címkék
A nieuwsblad.be információi szerint a belga bajnok Anderlecht 3–4 millió euró közötti összegért válhat meg magyar labdarúgójától, Juhász Rolandtól.

Mint többször beszámoltunk róla, a középső védő után három klub érdeklődik jó ideje intenzíven: a német Borussia Mönchengladbach, a török Besiktas és az ukrán Dnyipro Dnyipropetrovszk. A belgák szerint a három ajánlat közül jelenleg utóbbi a legkonkrétabb, hiszen ők állítólag megadnák a belgák által kért összeget.

Kérdés, hogy az Angliába, de leginkább Németországba vágyó Juhász miként dönt.

A mértékadó transfermarkt.de szerint Juhász jelenlegi piaci értéke 5.5 millió euró (1.6 milliárd forint).

Juhász 2005 óta tagja az Anderlechtnek, tavaly állt a legközelebb a távozáshoz, akkor a skót Glasgow Rangers – amely év közben nagyon súlyos gazdasági válságba jutott – négy ajánlatot is tett érte. Bár ezek közül csak az első volt hivatalos – az 1.5 millió fontról szólt –, végül a negyediket is elutasították, amely nem hivatalosan az első ajánlat duplája volt már.

Legfrissebb hírek

Már nem Arbeloa a Real Madrid vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
7 perce

Távozik az ETO FC sportigazgatója is – hivatalos

Labdarúgó NB I
20 perce

Kiderült, kiért ajánlott 150 millió eurót a Real Madrid – hiába...

Spanyol labdarúgás
37 perce

Szöglet után szerzett vezetést a kazah válogatott Debrecenben – videó

Magyar válogatott
52 perce

Fucsovics mérkőzése a második játszmában félbeszakadt 's-Hertogenboschban

Tenisz
1 órája

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
1 órája

Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Kazahsztán

Magyar válogatott
1 órája

Haaland és Mbappé versenyez majd a vb-gólkirályi címért vagy más is beleszólhat?

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik