Videó: beállt, egy perccel később óriási gólt lőtt a ZTE-nek

2016.11.07. 19:00
Bár a Cigánd 2–1-es vereséget szenvedett a Zalaegerszeg otthonában a labdarúgó NB II 16. fordulójában, a borsodi csapat egyenlítő gólját sokáig emlegetik majd. A 66. percben pályára lépő Roszel Róbert egy perccel később pokoli nagy gól lőtt mintegy 30 méterről a zalaegerszegi kapu jobb oldalába.

ZTE FC–CIGÁND 2–1 (1–0)
Zalaegerszeg, 800 néző. Vezette: Németh Ádám (Szalai Dániel, Bertalan Dávid)
ZTE: Szappanos – Kretz, Króner, Forgács, Deutsch – Babati, Patvaros, Hegedűs T. (Gottfried, 70.), Jakab (Ágoston, 90.) – Daru (Sundas, 59.), Bobál G. Vezetőedző: Csató Sándor
CIGÁND: Egyed – Molnár R., Raducu, Csicsvári, Varga K. – Sergiu, Baksa (Kasza, 56.) – Balogh A. (Kinczel, 71.), Katona Gy. (Roszel, 66.), Angyal – Popescu. Vezetőedző: Szénay Péter
Gólszerző: Bobál G. (1–0) a 20., Roszel (1–1) a 67., Bobál G. (2–1) a 72. percben
Kiállítva: Csicsvári (második sárga lap után) a 85. percben
Csató Sándor:
– Úgy látszik, ebben az osztályban minden csapat ellen nagyon nehéz pontot, pontokat szerezni. Rendkívül küzdelmes meccset játszottunk, igaz, csak időnként játszottunk jól. A vendégek egyenlítését követően sok helyzetet dolgoztunk ki, de azoknak jelentős részét elhibáztuk.
Szénay Péter: – Nehéz egy ilyen mérkőzés után mit mondani. A második félidőben mi domináltunk, és jobban játszottunk. Az első negyvenöt percben pedig a ZTE, s az ott szerzett előnye elég volt ahhoz, hogy megnyerje a meccset. A semleges közönségnek biztos tetszett ez a találkozó, újoncként nehéz a dolgunk, már sokadik összecsapáson játszunk szemre szépen, de a pontjaink száma jobban is gyarapodhatna.