NB II, Nyugati csoport: a 91. percben egyenlített a Honvéd II a Pécs ellen

2010.04.11. 18:51
Nagyon izgalmas mérkőzést hozott a Bp. Honvéd II–PMFC összecsapás a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában. A kispestiek Sós Márkó góljával sokáig vezettek, de a Pécs Lovrencsics és Wittrédi találataival a 87. percre megfordította az állást. Az utolsó szó a Honvédé volt, Rábold Richárd a 91. percben egalizált.

Zalaegerszegen a ZTE II 1–1-et játszott a Győr II-vel, Dudás Ádám góljára Prince Rajcomar válaszolt.

NB II, NYUGATI CSOPORT, 21. FORDULÓ
BP. HONVÉD II–PMFC 2–2 (1–0)
Bozsik-stadion, 300 néző. V: Andó-Szabó (Kelemen, Fehér)
HONVÉD II: Kunsági – Baráth, Simkó, Szórád, Góhér – Tisza K., Vécsei (Rábold , 10.) – Sós, Azevedo, Czár – Bojtor. Edző: Szalai László
PMFC: Hegedűs L. – Regedei (Wittrédi, 62.), Stark, Lantos, Szamosi – Lovrencsics G., Berdó, Pintér A., Nagy O. (Nagy J., 63.) – Szabó B., Gyánó (Cseri, 67.). Vezetőedző: Várhidi Péter
Gólszerző: Sós (1–0) a 28., Lovrencsics G. (1–1) a 73., Wittrédi (1–2) a 89., Rábold (2–2) a 91. percben
Szalai László: – Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, bizonyították, hogy helyén van a szívük, és futballozni is tudnak.
Várhidi Péter: – A csaknem kiszenvedett győzelmet hoztunk döntetlenre, óriási egyéni hibából. Pályafutásom során nem láttam még ilyen gólt.

ZTE II–Győri ETO II 1–1 (0–1)
Zalaegerszeg, 150 néző. V: Pintér Cs. (Huszár B., Török K.)
ZTE II: Pogacsics – Turcsik (Keszei, 85.), Kovács G. (Péter, a szünetben), Panikvar, Kocsis A.– Dóczi, Barna – Petneházi, Schultz, Balázs Zs. (Polareczki, 62.) – Rajcomar. Edző: Bán István
ETO II: Sánta András – el-Araisi (Dorogi, 76.), Nyári, Bieder, Vető – Kiss M. – Berde (Nagy Á., 85.), Ganugrava (Sánta Attila, 68.), Dinjar – Dudás, Sarasenidze. Edző: Klement István
Gólszerző: Dudás (0–1) a 12., Rajcomar (11-esből, 1–1) a 64. perben
Kiállítva: Dinjar (utána rúgott Barnának) a 74. percben
Bán István: – Csak határozottabb játékkal érdemeltünk volna három pontot a mérkőzésen.
Klement István: – Pontosan indultunk Győrből és „pontosan” is érkezünk haza.