NB II, Nyugat: a ZTE ötgólos meccsen nyert a Sopron ellen

2013.05.04. 18:56
A Zalaegerszeg 3–2-re győzött a Sopron ellen hazai pályán a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 25. fordulójában.

A 12. percben Denis Grbic talált be, amikor Bernardo Frizonitól kapott jó labdát, majd 17 perccel később az előkészítésben vett részt a két játékos, és a szép akció végén Mouhamadou Moustapha Seye talált be.Denis Grbic talált be, amikor Bernardo Frizonitól kapott jó labdát, majd 17 perccel később az előkészítésben vett részt a két játékos, és a szép akció végén Mouhamadou Moustapha Seye talált be.

A 69. percben szépítettek a vendégek, Fazekas Norbert nagy gólt ragasztott a zalaiak kapujába, ám Grbic nem sokkal később válaszolt.

Az utolsó pillanatokban a soproni Balla Ádám betalált, de egyenlíteni nem tudtak a vendégek, így a ZTE 3–2-es győzelmet aratott.

LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT, 25. FORDULÓ
Zalaegerszeg–Soproni VSE 3–2 (Grbic 12., 73., Seye 29., ill. Fazekas 69., Balla 91.)

16. MVM Paksi FC II* 25 2 4 19 19–53 –34 10
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba