Döntetlent játszott a Soroksár csapata Mosonmagyaróváron

Pandur GergőPandur Gergő
2022.12.04. 12:50
Papp Szilárd (balra) és az Óvár ezúttal egy pontot szerzett (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)
A labdarúgó NB II 19. fordulójában a tabella 10. helyén álló Mosonmagyaróvár a nyolcadik Soroksárt fogadta. A második félidőben góllá értek a helyzetek, mind a két csapat betalált öt perc eltéréssel. A mosonmagyaróváriak még a végén megszerezhették volna a győzelmet, de a felső kapufáról kifele pattant a labda, így maradt az 1–1-es döntetlen.

LABDARÚGÓ NB II
19. FORDULÓ

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–SOROKSÁR SC 1–1 (0–0)
Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Jakab Árpád (Vígh-Tarsonyi Gergő, Szécsényi István)
MOSONMAGYARÓVÁR:Heinrich – Simita, Papp Sz.,Deák I., Horváth K. – Gáncs, Végh B. (Monori, 83.) – Jasarevic (Czingráber, 83.), Sajbán Miklós (Tóth L., 74.), Szalka (Szabó R., 90+1.) – Nagy Z. (Illés D., 74.).Vezetőedző:Horváth Csaba
SOROKSÁR:Holczer – Króner, Kékesi A., Pintér D., Ternován – Hudák M., Lőrinczy – Halmai Á. (Haris, 61.), Redzic (Hegyi P., 75.), Lisztes K. – Lovrencsics B.Vezetőedző:Lipcsei Péter
Gólszerző:Jasarevic (67.), ill. Króner (63.)
Horváth Csaba:– Szinte végig irányítottuk a mérkőzést, sajnos csak kapufákig jutottunk, így döntetlen született.
Lipcsei Péter:– Az első félidőben gyengén, a másodikban már kicsit jobban futballoztunk. Egyébként idegenben jó eredménynek tartom az egy pont megszerzését.

A hazaiak bizakodva álltak fel a kezdőrúgáshoz, hiszen az elmúlt fordulókban nem vesztettek egy pontot sem. A mérkőzésen nem is kellett sokat várni az első valamirevaló helyzetre, ugyanis Nagy Zoárd fordult le szépen két védőről, és nagyon jól lőtt kapura 16 méterről, de Holczer nagy bravúrral védett. A 9. percben Szalka ment el a bal szélen, és adott jól középre, a beadásra Jasarevic érkezett, de 5 méterről nem célzott pontosan, így kevéssel ment a jobb kapufa mellé a labda. Ezután a Soroksár percei jöttek, a hazai védőknek résen kellett lenniük, mert folyamatosan jöttek a beadások és a támadások. A hazaiak nagyon sokszor csak szabálytalanul tudták megállítani az ellenfeleket, nem csoda, hogy 3 sárga lapot is kaptak az első félidőben. Az utolsó percben a félidőben még Jasarevic került ziccerbe Papp Szilárd jó ívelése után, de Holczer ismét bravúrral védett.

A második félidő elején a csapatok nem alakítottak ki helyzeteket, mezőnyben folyt a játék. Nagy Zoárdnak volt egy átlövése, ami nem sokkal kerülte el a kaput. A 63. percben egy jól elvégzett szögletre érkezett kiválóan Króner, aki a hálóba bombázott (0–1).Nem telt el 5 perc sem, máris jött az egyenlítés, Jasarevic elé került a labda, és 12 méterről ballal a bal alsóba lőtt (1–1)! Az utolsó 20 percben a hazaiak támadtak többet, és ez majdnem góllá érett, ugyanis a 89. percben Simita egy bravúros kapáslövés után a felső kapufát találta el, így maradt a döntetlen.

20. Dorogi FC19441120–33–1316

Nem bírtak egymással a csapatok (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

90+3: Vége a mérkőzésnek! Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Szabó Richárd lépett pályára Szalka helyett.

3 perc a hosszabbítás.

90. perc. Papp Szilárd kapott sárga lapot.

89. perc: KAPUFA! Simita találta el a felső kapufát egy beadás után!

Csak egyszer tudott betalálni a fehér mezes Soroksár (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

88. perc: Hudák kapott sárga lapot.

85. perc: Simita rántotta le ellenfelét, ezért sárga lapot kapott.

85. perc: Ternován kapott sárga lapot.

83. perc: Czingráber és Monori érkezett Jasarevic és Végh helyére.

76.perc: Lőrinczy kapott sárga lapot.

75. perc: Hegyi Péter lépett pályára Redzic Damir helyére.

74. perc: Kettős csere a hazaiaknál is,Tóth László és Illés érkezett Sajbán Miklós és Nagy Zoárd helyére.

Heinrich akcióban (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

67. perc: GÓÓÓL! Jasarevic lőtt 13 méterről a bal alsóba. 1–1!

63. perc: GÓÓÓL! Lőrinczy szögletére nagyon üresen érkezett Króner, és 5 méterről kapásból rúgta be a rövidbe a labdát. 0–1

A hazai védelem csak egyszer inogott meg (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

61. perc:Csere a vendégeknél,HarisérkezettHalmai Ádámhelyére.

51. perc: Nagy Zoárdátlövése nem sokkal ment a kapu fölé.

46. perc: Elkezdődött a második félidő!

Holczernek akadt dolga a mérkőzésen (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

45+1. perc: Lefújta a játékvezető az első félidőt.

45. perc: Papp Sz.ívelt jól a védővonal mögéJasarevicnek,dekapáslövését bravúrral védte Holczer.

31. perc: Jasarevickapott sárga lapot.

29. perc: Simita érkezett jól egy szögletre Holczer kapufára ütötte a fejesét.

27. perc: Gáncskapott sárga lapot.

Lőrinczy Attila gólpasszt adott, de a soroksári győzelem elmaradt (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

23. perc: Véghállította meg szabálytalanulLőrinczyta 16-os előtt, a bíró sárga lapot mutatott fel neki.

9. perc: SzalkabeadásáraJasarevicérkezett de nem találta el jól a labdát 5 méterről.

5. perc: Nagy Zoárd lövésénél kellett nagyon résen lennie Holczernek, szögletre mentett a vendégek kapusa!

1. perc: A hazaiak indították útjára a labdát, elkezdődött a mérkőzés.

A vendég Soroksár csapata tiszta fehérben,míg a hazaiak feketében lépnek majd pályára.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az előző három fordulóban mindig 1–0-ra nyerő, négy forduló óta veretlen Mosonmagyaróvár a legutóbbi két bajnokiján pontot sem szerző Soroksár ellen.