NB II: a Mezőkövesd három góllal nyert Csákváron

2014.10.24. 21:05
A Mezőkövesd 3–0-s győzelmet aratott a Csákvár vendégeként a labdarúgó NB II 11. fordulójának pénteki mérkőzésén. Szünet után Hegedűs Dávid szerzett vezetést a vendégeknek, majd a hajrában Máté János duplájával alakult ki a végeredmény.

A találkozón könnyedén előnybe kerülhetett volna a hazai csapat is, ám a második percben büntetőt hibázott a Csákvár. Mihály Dávid buktatása után tizenegyeshez jutott a hazai csapat, ám Domján Attila jobb sarokra tartó lövését Kunsági Roland bravúrral szögletre tenyerelte.

LABDARÚGÓ NB II
11. FORDULÓ

FC CSÁKVÁR–MEZŐKÖVESD ZSÓRY 0–3 (0–0)
Csákvár, 250
néző. V: Berger (Mohos, Nagy Tímea)
CSÁKVÁR:
Szabó B. – Ambrus, Sötét, Kocsis G., Köntös (Wild, 66.) – Domján – Molnár Cs. (Gajdos , 56.), Bakos Sz., Mihály D. – Molnár T. (Imrik, 72.), Horváth R. Vezetőedző: Toldi Gábor
MEZŐKÖVESD:
Kunsági – Hegedűs Cs., Izing (Tajthy, 58.), Csató M., Búrány – Hegedűs D., Szeles – Molnár G. (Baracskai, 89.), Kulcsár K. (George, 84.), Balajti – Máté J. Vezetőedző: Tóth László
Gólszerző:
Hegedűs D. (0–1) az 55., Máté J. (11-esből, 0–2) a 82., Máté J. (0–3) a 88. percben
Toldi Gábor:
– Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de még tizenegyesből sem sikerült gólt szereznünk. A futball örök törvénye pedig a hajrában ismét érvényesült, az elhibázott ziccerek megbosszulták magukat.
Tóth László:
– Természetesen örülök a nehéz talajon kiharcolt győzelemnek, annak pedig különösen, hogy ezúttal küzdőszellemben múltuk felül a hazaiakat, pedig nem ez a jellemző csapatomra.