Felkészülés: súlyos vereséget szenvedett a Haladás II

2014.02.07. 22:58
A Haladás második csapata súlyos vereséget szenvedett a Mattersburg II-től a két együttes pénteki felkészülési mérkőzésén – igaz, a szombathelyieknél két-három évvel fiatalabb játékosok léptek pályára, mint az osztrákoknál.

Az osztrák együttes első keretének három játékosa is szerepet kapott a mérkőzésen, a csapat többi futballistája pedig 20-21 éves – ellentétben a 17-18 esztendős szombathelyi fiatalokkal. Ennek ellenére az első félidőben helytállt a Haladás II, több ziccert is kihagyott. Egy félpályánál eladott labda, valamint egy szöglet után mégis a hazaiak jutottak kétgólos előnyhöz. A szünet után megmutatkozott a hazaiak fizikai fölénye, a nagymartoniak bedarálták a vasiakat – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.