HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2016.09.17 00:00 Frissítve: 2016.09.17 20:39

Szombati sportműsor: Nagy Ádámék Nápolyban; FTC–DVSC

A hétközi MK-fordulót követően folytatódik a küzdelem az NB I-ben. A címvédő, hullámvölgyben lévő Ferencváros a Debreceni VSC-t fogadja, amely az élvonalbeli klubok közül egyedüliként kiesett a Magyar Kupából. A jó formában lévő Videoton és a listavezető Vasas egyaránt idegenben lép pályára: a fehérváriak az Újpest vendégeként (a Fáy utcában), az angyalföldiek a Haladás ideiglenes otthonában, Sopronban. Az európai nagy csapatok közül kora délután lép pályára a Barcelona és a Bayern, a Serie A-ban a Nagy Ádámot is soraiban tudó Bologna Nápolyban vendégeskedik.

HIRDETÉS

 

NB I
9. FORDULÓ

18.30: Újpest–Videoton FC
18.30: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd
18.30: Bp. Honvéd–MTK Budapest
18.30: Haladás–Vasas
18.30: Paks–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
20.30: Ferencváros–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Monor–Tállya
16.00: STC Salgótarján–Hajdúböszörmény
16.00: Tiszaújváros–ESMTK
16.00: Jászberény–Putnok
16.00: Kazincbarcika–Nyírbátor
16.00: Rákosmente–REAC

KÖZÉPCSOPORT
16.00: Komló–Pécsi MFC
16.00: Szigetszentmiklós–Dunaharaszti
16.00: Szekszárd–Mórahalom
18.00: Dunaújváros–Pénzügyőr

NYUGATI CSOPORT
16.00: Hévíz–Sárvár
16.00: Veszprém–Csepel
16.00: Érd–Kaposvár
16.00: Tatabánya–Andráshida
16.00: Komárom–Diósd

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

16.00: Hull City–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
16.00: Leicester City–Burnley
16.00: Manchester City–Bournemouth
16.00: West Bromwich Albion–West Ham United
18.30: Everton–Middlesbrough (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Ingolstadt (Tv: Eurosport2)
15.30: Dortmund–Darmstadt
15.30: Hamburg–RB Leipzig
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen
18.30: Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ

18.00: Lazio–Pescara (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Napoli–Bologna (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ

13.00: Leganés–FC Barcelona (Tv: Sport1)
16.15: Atlético Madrid–Sporting Gijón (Tv: Sport1)
18.30: Eibar–Sevilla (Tv: Sport1)
20.45: Las Palmas–Málaga (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ

17.00: Monaco–Rennes (Tv: DIGI Sport2)   
20.00: Nancy–Nantes
20.00: Lorient–Lille
20.00: Bordeaux–Angers
20.00: Dijon–Metz (Tv: DIGI Sport2)   
20.00: Toulouse–Guingamp

ARGENTIN BAJNOKSÁG
18.55: Lanús–Unión Santa Fe (Tv: Digi Sport3)
  0.55: San Lorenzo–Vélez Sarsfield (Tv: Digi Sport1 – eredeti kommentárral)

EGYÉB KIEMELT SPORTESEMÉNYEK

PARALIMPIA
12.00: XV. nyári paralimpiai játékok (Tv: M5)
15.00: XV. nyári paralimpiai játékok (Tv: M5)

MAGYAROK A VERSENYNAPON
KERÉKPÁR
Butu Arnold Csaba (országúti mezőnyverseny) nem indult el
ÚSZÁS
Illés Fanni (S6) 100 m gyors, időelőfutam 14.40 (9.40)
Kézdi Réka (S5) 100 m gyors, időelőfutam 16.05 (11.05)
ATLÉTIKA

Kálmán Krisztina (F32) súlylökés, döntő 22.30 (17.30)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ

11.55: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.45: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

AUTÓSPORT

0.00: endurance-világbajnokság, Austin (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
EXTRALIGA, FÉRFIAK
11.00: Békési TE–CVSESwietelsky I, Békés
15.00: PTE-PEAC-Kalo Méh I–BVSC-Zugló II, Pécs

FUTSAL
NB I, NŐK
14.00: Debreceni EAC–Airnergy, Debrecen, Egyetemi Sportaréna
15.30: Hajdúböszörmény–Astra-Kiskunfélegyháza, Hajdúböszörmény

JÉGKORONG
MOL LIGA
18.30: Újpest–HK Beograd (szerb), Megyeri út
VILÁGKUPA
21.25: Európa–Egyesült Államok (Tv: Spíler Tv)
  1.55: Kanada–Csehország (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.15: Grand Prix (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I. FÉRFIAK
18.00: Grundfos Tatabánya–B. Braun Gyöngyös, Tatabánya
18.00: Balatonfüredi KSE–Orosházi Linamar FKSE, Balatonfüred
18.00: Csurgói KK–Váci KSE, Csurgó
18.00: CYEB Budakalász–Mol-Pick Szeged, Budakalász
NB I. NŐK
18.00: Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria, Budaörs
18.00: Ipress Center-Vác–Elios Kispest NKK, Vác
18.00: Siófok KC–Érd, Siófok
NÉMET BAJNOKSÁG. FÉRFIAK
16.55: Rhein-Neckar Löwen–Flensburg (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.30: Magyarország–Macedónia (Tv: M4 Sport)

KÜZDŐSPORT
UFC FIGHT NIGTH
4.00: Dustin Pirier–Michael Johnson (Tv: Sport1)

LOVAGLÁS
21.00: Global Champions Tour, Bécs (Tv: Eurosport1)

LÓVERSENY
13.00: futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
SUPERBIKE, VILÁGBAJNOKSÁG
10.30: superpole, Laguna Seca (Tv: Eurosport1)
13.00: 1. futam, Laguna Seca (Tv: Eurosport1)
FIM ENDURANCE-VB
14.45: 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d’Or (Tv: Eurosport2)
18.00: 24 órás verseny, Le Castellet Bol d’Or (Tv: Eurosport1)
20.30: 24 órás verseny, Le Castellet Bol d’Or (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ, NŐK, 2. FORDULÓ. C-CSOPORT, 1. KÖR. ÉRD
16.00: Lengyelország– Észtország
18.30: Magyarország–Finnország

VITORLÁZÁS

10.15, 12.30, 14.10, 16.35:, félszigetkerülő (Tv: Digi Sport1)
12.50, 15.40: félszigetkerülő (Tv: Digi Sport2)
15.00: félszigetkerülő (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI TORNA, FÉRFIAK, MISKOLC
11.30: Döntő
10.00: A 3. helyért
HBZ-KUPA, FELKÉSZÜLÉSI TORNA, FÉRFIAK, DEBRECEN
11.00: Valdor-Szentes–ContiTech-Szeged-Diapolo
12.15: VasasPlaket–EBP-Tatabánya
18.00: DVSE–Szeged
19.15: Vasas–Szentes
TAYLOR & NASH-KUPA, FELKÉSZÜLÉSI TORNA, NŐK, SZEGED
10.00: ZF-Eger-EKF–BVSC-Zugló
Szegedi Vízmű-Taylor & Nash-Szegedi Egyetem–DFVE-Maarks Graphics

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.14 18:28:49

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Aláírták az üzemeltetési szerződést, extra programokkal várják a szurkolókat az új stadionban.

2018.11.13 22:04:30

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Megerősítették az izomzatot, hogy átvegye a szalagok szerepét.

2018.11.13 12:04:43

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Rózsa Dániel 2016-ban Djuricin 11-esét is kifogta. A Vidi mintha nem ugyanaz a csapat lenne a kupameccsek után.

2018.11.12 10:25:38

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Vidi-edző szerint az alapemberek hiánya nem lehet kifogás. A 14. forduló mestermérlegei.

2018.11.12 00:49:01

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Szurkoljunk azért, hogy a Vidi tavasszal is érezze a kettős terhelést.

HIRDETÉS
HIRDETÉS