nemzetisport.hu 2017.07.15 19:48 Frissítve: 2017.07.15 20:03

NB I: négygólos döntetlennel kezdte a szezont az Újpest Pakson

A labdarúgó NB I 1. fordulójában 2–2-es döntetlennel zárult a Paks–Újpest mérkőzés. Az első negyedóra végén gyors gólváltás zajlott le: Branko Pauljevics vezető góljára Szakály Dénes válaszolt, miután kihagyott egy könnyen megítélt büntetőt, de a kipattanót a kapuba pofozta. A második félidőben a Paks hamar megszerezte a vezetést Papp Kristóf fejesével, ám a félidő közepén egy szabadrúgást követően az Újpest egyenlíteni tudott, amivel megmentett egy pontot.

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ

PAKS–ÚJPEST 2–2 (1–1)
Paks, Városi Stadion, 1330 néző. Vezette: Karakó
Gólszerző:
Pauljevics (01) a 13., Szakály D. (1–1) a 16., Papp K. (2–1) a 48., Windecker (2–2) a 68. percben

A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

Részletek hamarosan!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 14:18:42

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Bódog a lelátón. Solymosi ismét vezethetett, övé a hét ítélete. Tőzsér – mint a Feyenoordnak.

2017.09.25 09:11:19

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

„Tavaly ilyenkor sem álltunk jobban” – mondta a három nap alatt két gólt szerző, visszatérő Holender.

2017.09.24 09:22:25

Horváth: Ha több góllal vernének meg bennünket, azt mondanánk, nincs helyünk az élvonalban, na de így...

2017.09.22 20:30:09

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS

Hamar vezetést szereztek a fehérváriak Felcsúton, de még a szünet előtt egyenlített a címvédő, aztán…