nemzetisport.hu 2017.07.15 19:48 Frissítve: 2017.07.15 20:03

NB I: négygólos döntetlennel kezdte a szezont az Újpest Pakson

A labdarúgó NB I 1. fordulójában 2–2-es döntetlennel zárult a Paks–Újpest mérkőzés. Az első negyedóra végén gyors gólváltás zajlott le: Branko Pauljevics vezető góljára Szakály Dénes válaszolt, miután kihagyott egy könnyen megítélt büntetőt, de a kipattanót a kapuba pofozta. A második félidőben a Paks hamar megszerezte a vezetést Papp Kristóf fejesével, ám a félidő közepén egy szabadrúgást követően az Újpest egyenlíteni tudott, amivel megmentett egy pontot.

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ

PAKS–ÚJPEST 2–2 (1–1)
Paks, Városi Stadion, 1330 néző. Vezette: Karakó
Gólszerző:
Pauljevics (01) a 13., Szakály D. (1–1) a 16., Papp K. (2–1) a 48., Windecker (2–2) a 68. percben

A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

Részletek hamarosan!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.17 14:57:29

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Újpesti üzenet Duchatelet-nek – tengernyi címerrel. Saját társába rúgott a csatár – meg is sérült.

2017.07.16 23:10:22

A Ferencváros vezetőedzője szerint a Nemzeti Sport újságírói túl messze ültek egymástól a sajtótájékoztatón.

2017.07.17 00:16:46

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Tudom, hogy mifelénk az számít igazán leleményesnek, rafináltnak, aki nem csupán ismeri a szabályokat, hanem megtalálja a kiskapukat is.

2017.07.16 22:50:27

A Videoton edzője szerint ennek tudható be, hogy az utolsó átadásokba hiba csúszott, és a lövések sem voltak pontosak.

2017.07.16 16:18:57

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

Csúnya meccsen szép gólok születtek: az újonc hatékony védekezése eredményre vezetett.