NB I: „Ilyen játékkal a Fradi ellen is pontokat szerezhetünk”

2015.11.28. 17:47
A Videoton–MTK (1–0) NB I-es labdarúgó-mérkőzés után a két vezetőedző értékelt az M4 csatornának.

„Kihagytuk a tizenegyest és a többi helyzetet is, ezen nincs mit szépíteni – értékelt László Csaba, az MTK vezetőedzője. – Elveszítettük a mérkőzést, csak saját magunkat okolhatjuk érte. A jövőben is Kanta marad az első számú büntetőlövőnk.” László Csaba, az MTK vezetőedzője. – Elveszítettük a mérkőzést, csak saját magunkat okolhatjuk érte. A jövőben is Kanta marad az első számú büntetőlövőnk.”

„Az első félidőben tudatosan teret képeztünk, hogy legyen helyük a gyors játékosoknak – mondta Horváth Ferenc, a Videoton vezetőedzője. – Úgy gondoltam, hogy az MTK-t kicsit ki kell engedni, hogy a háta mögött tudjunk támadni. Az első félidőben volt négy-öt helyzetünk, amelyből gólt érthettünk volna el. A második játékrészben kicsit jobban rájuk kellett mennünk. Nem tudom, hogy szintet léptünk-e, de minden győzelemnek örülni kell, mert a bajnokságban most minden mérkőzés nehéz. Araszolgatunk fölfelé, remélem, eljutunk oda, ahová szeretnénk. Jön a Fradi és a Debrecen elleni meccs, ilyen fegyelmezett játékkal pontokat szerezhetünk ellenük is.”