HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.10.03 15:31 Frissítve: 2017.10.03 16:03

MK: két meccset ad a tv; megvan a 2. kör menetrendje

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette a Magyar Kupa főtábla második (összességében 7.) fordulójának pontos menetrendjét – a tét már a legjobb 32 közé jutás.

HIRDETÉS
A Fradi meccse ismét látható lesz (Fotó: Török Attila)

 

A 7. forduló párosításának elkészítésekor már csak az NB I-es klubok voltak kiemeltek. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el (döntetlen esetén hosszabbítás jön, ha azután sincs döntés, tizenegyesrúgások következnek). Minden esetben az alacsonyabb osztályú csapat a pályaválasztó, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

A versenykiírás szerint a főtábla második fordulójának mérkőzéseit október 24-én, kedden és 25-én, szerdán játsszák. Az M4 Sport a Kisvárda–Ferencváros, valamint a Dunaújváros–Vasas találkozót közvetíti.

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

OKTÓBER 24., KEDD

13.30: Kisvárda (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
13.30: Tiszaújváros (NB III)–Haladás
13.30: FC Dabas (NB III)–Videoton FC
13.30: Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III)
OKTÓBER 25., SZERDA

13.30: Gödöllői SK (megyei I)–Újpest FC
13.30: Monori SE (NB III)–Debreceni VSC
13.30: Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
13.30: Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
13.30: Eger SE (megyei I)–Puskás Akadémia FC
13.30: Balatonfüred (megyei I)–Paksi FC
13.30: Szekszárd (NB III)–Csákvár (NB II)
13.30: Ceglédi VSE (NB II)–Soroksár (NB II)
13.30: Törtel (megyei II)–Sényő (megyei I)
13.30: Andráshida (NB III)–BFC Siófok (NB II)
13.30: UFC Nagykanizsa (megyei I)–Olajmunkás SE (megyei I)
13.30: Pilisi LK (megyei I)–ZTE FC (NB II)
13.30: Tatabánya (megyei II)–Nagyecsed (megyei I)
13.30: Mád (megyei I)–Békéscsaba (NB II)
13.30: Csorna (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
13.30: Ercsi Kinizsi (megyei I)–Érdi VSE (NB III)
13.30: SZEOL SC (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
13.30: Iváncsa (NB III)–MTK Budapest (NB II)
13.30: Ibrány (megyei II)–Budafok (NB II)
13.30: Putnok (NB III)–Dorog (NB II)
13.30: Somosi TC Salgótarján (NB III)–Vác FC (NB II)
13.30: Bácsa (megyei I)–Vecsés (NB III)
13.30: Ásotthalmi TE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
13.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
13.30: Salgótarjáni BTC (megyei I)–Szarvasi FC (megyei I)
17.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
18.00: Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
20.00: Dunaújváros (NB III)–Vasas (Tv: M4 Sport)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.07.19 15:44:14

Labdarúgó NB I P. K.

SZEZONRAJT IV. A Vidi tudatosan építkezik, kérdés, mire megy vele. Vignjevics már májusban kérte az erősítést…

2018.07.19 08:50:35

Labdarúgó NB I Z. A.

Úgy érzi, helyes döntés volt hazajönni, és már nagyon várja az NB I-es rajtot.

2018.07.18 16:35:02

Labdarúgó NB I P. K.

SZEZONRAJT III. Nagy hiányzó a Lokinál, négy alapember távozott a 2017-es kispesti bajnokcsapatból.

2018.07.18 22:34:06

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. A klubcsapatainkban szereplő légiósok produkciója a közepes szintet sem üti meg.

2018.07.17 23:21:17

Labdarúgó NB I P. K.

SZEZONRAJT II. Csertői kiakadása ellenére nem sok minden változott Pakson, együtt maradt a Kövesd is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS