MK: kiesett a Debrecen, a Mezőkövesd és a Haladás

2021.10.27. 21:06
A Debrecen sem lesz ott a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közt a 2021–2022-es kiírásban, miután 2–1-re alulmaradt a másodosztályú Kecskemét otthonában. A vendégek a 83. percben Németh Krisztián találatával szereztek vezetést, ám a KTE-nek a hosszabbítás pillanataiban volt erre válasza, majd a kétszer tizenöt perces ráadásban a meccset is sikerült megfordítaniuk a lila-fehéreknek.

A MÉRKŐZÉSEKRŐL BŐVEBBEN ITT!A MÉRKŐZÉSEKRŐL BŐVEBBEN ITT!

A másodosztályban élen álló Haladás tizenegyesekkel maradt alul a Gyirmóttal szemben, míg a Szeged-Csanád GA nagy skalpot begyűjtve – szintén 11-esekkel – legyűrte a Mezőkövesdet.

MOL MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ, A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Kecskeméti TE Hufbau (II.)–Debreceni VSC2–1(Szalai J. 90+3., Tóth D. 115., ill. Németh K. 83.) – hosszabbítás után
Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.)–Mezőkövesd Zsóry FC1–1 (Tóth G. 31., ill. Calcan 15.) – 11-esekkel 3–1
Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr 0–0 – 11-esekkel 2–3