Játékossors: Véber kritikája teljes mértékben jogos - Szűcs Lajos

2010.08.30. 09:39
Hiába vezetett a 81. percig 2–0-ra, a hajrára létszámban megfogyatkozott Pápa labdarúgócsapata egygólos (3–2) vereséget szenvedett Kaposváron az élvonalbeli bajnokság negyedik fordulójában. A vesztes csapat trénere, Véber György a mindhárom hazai gólnál hibázó rutinos kapusát, Szűcs Lajost tette felelőssé a vereségért. A hálóőr nem sértődött meg a kritikán, hanem elismerte hibáját és felelősségét.

„Véber György kritikája teljes mértékben jogos – mondta mély lélegzetvétel után Szűcs Lajos vasárnap délután. – El kell ismernem, igen, hibáztam a kaposvári góloknál. Persze rosszulesik egy futballistának, ha nincsenek megelégedve a munkájával, de ezt el kell fogadni."

A kapus a Nemzeti Sport megkeresésére elárulta: az edzői nyilatkozat után természetesen nem marad benne tüske, nem kell semmi rosszra, semmiféle Véber–Szűcs-konfliktusra gondolni, hiszen mindketten pozitívan tekintenek a jövőbe.