Haladás: a durva belépő után csak erősíteni tud Radó

2013.01.24. 12:49
A Szombathelyi Haladás Ajka elleni megnyert edzőmeccse (5–1) közben a vendégek hátvédje, Sallér Márk sportszerűtlen belépővel harcképtelenné tette a Haladás támadóját, Radó Andrást. A fiatal játékos a sérülés következtében egyelőre csak erősíteni tud.
A haladas.hu beszámolója szerint a 45. percben történt, hogy egy vendégakció után Rózsa Dániel, a Haladás kapusa játékba hozta a labdát, az ajkai bekk pedig nemes egyszerűséggel jókorát rúgott a mellette elkocogó Radó Andrásba – a támadó nagyot kiáltva a földre zuhant. Az eset éppen a szombathelyi kispad előtt történt, a gyorsan kialakuló tumultuózus jelenet miatt pár percig állt is a játék, majd Takács János játékvezető lefújta a félidőt. A védőt Németh Zoltán ajkai vezetőedző a szünetben lecserélte.Radónak Sallér belépője után a csütörtöki edzést is ki kellett hagynia. „Mélységesen sajnálom, hogy egy Haladás-nevelésű játékos magáról megfeledkezve súlyos sérülést akart okozni a legnagyobb tehetségünknek. Szerencsére szakadás nincs Andris lábában, de a mai tréninget kihagyja, csak erősíteni tud” – jelezte Artner Tamás, a Szombathelyi Haladás edzője.