Futsal NB I: Tatai – három gól, egy öngól; a 6 Fradi-találat sem ért sikert

B. L.B. L.
2020.02.11. 19:17
A férfi futsal NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros idegenben 6–6-os döntetlent játszott a Veszprémmel.

A veszprémiek kezdték jobban a találkozót: Tatai József góljára ugyan még rögvest felelt Rábold Richárd, de újabb találata után Raimundo Nonato da Silva is eredményes volt (3–1). A szünetig Tatai triplázott (4–1), de a második játékrész elején a saját kapujába is betalált, ezzel pedig már 4–4 volt az állás, nem sokkal később pedig fordított a Fradi. Csergi Gergő öngóljára Bognár Péter „felelt”, az utolsó előtti percig ezzel vezetett a vendégcsapat (5–6), de Boromisza Dániel egyenlíteni tudott (6–6).(6–6).

FUTSAL NB I
17. FORDULÓ
Futsal Veszprém–FTC-Fisher Klíma 6–6 (Tatai J. 5., 9., 15. Da Silva 11., Cseri 28. – öngól, Boromisza 39., ill. Rábold 5., Bognár B. 13., 15., Tatai J. 21. – öngól, Fekete R. 26., Bognár P. 30. – öngól)
PÉNTEKEN

Debreceni EAC–SG Kecskemét Futsal 7–1 (Szentes 2., 14., 26., 28., Tóth A. 7., 27., Szabó L. M. 32., ill. Rutai 24.)
HÉTFŐN
Nyírgyulaj KSE–Dunaferr 0–5 (Pál 5., Fridrich 12., Vass O. 25. – öngól, Németh P. 29., Dorogi 32.)
Rubeola FC–MVFC Berettyóújfalu 2–3 (Érsek 3., Fischer Zs. 8., ill. Henrique 24., 36., Alvarito 31.)
Aramis SE–Haladás VSE 3–5 (Gál A. 5., Vattamány 23., Fekete 36., ill. Hajmási M. 3. ,7., 29., Simic 32., Vas Á. 33.)

1. MVFCBERETTYÓÚJFALU 17 15 2 84–44 40 47
2. HALADÁSVSE 17 14 1 2 84–30 54 43
3. NYÍRGYULAJKSE 17 9 2 6 58–47 11 29
4. ARAMISSE 17 8 1 8 55–63 –8 25
5. FTC-FISHERKLÍMA 17 7 2 8 61–63 –2 23
6. DUNAFERRDUEDUTRADEFC 17 6 4 7 49–48 1 22
7. DEBRECENIEGYETEMIAC 17 6 2 9 44–59 –15 20
8. FUTSALVESZPRÉM 17 3 4 10 40–58 –18 13