nemzetisport.hu 2018.09.11 06:50 Frissítve: 2018.09.11 08:09

Futsal NB I: idegenben vágott egy hetest a Berettyóújfalu

Javi Sánchez három góljára építve a Berettyóújfalu 7–0-ra nyert a DEAC vendégeként a futsal NB I 2. fordulójának hétfői játéknapján.

A Veszprém kétgólos hátrányból (1–3), Gyurcsányi Zsolt 38. percbeli góljával verte meg az Aramist, míg a Szigetszentmiklós győztes gólját a 40. percben szerezte Fülöp Viktor a BME ellen.

Két forduló után csak a Berettyóújfalu és a Veszprém százszázalékos, az Aramis, a BME és a DEAC még nem szerzett pontot.

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

A szerdai, Mezőkövesd elleni találkozói már a 17. tétmérkőzése lesz ebben az idényben az NB I címvédőjének.

2018.09.24 23:46:31

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A Honvéd nála az egyik legértékesebb márka.

2018.09.23 12:41:30

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Hrabina Alex „kivédte a Vidi támadóinak a szemét”, ám a fehérváriak így is két góllal jobbnak bizonyultak.

2018.09.22 14:07:52

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT, HATÁR DÁVID (közvetítés)

A Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában kétgólos sikert aratott a Rebrov-csapat.