Futsal NB I: hiába fordítottak Dróthék, a végén jött a dráma

2018.12.17. 20:54
A férfi futsal NB I 13. fordulójának rangadóján a listavezető Berettyóújfalu idegenben 4–3-ra legyőzte a Haladást.

A meccsen a vendégek kezdtek jobban, de Gál István, majd Rábl János találatára is villámgyorsan jött a válasz, előbb Hajmási Milán, majd Dróth Zoltán volt eredményes, sőt Milos Szimics góljával már a Haladás vezetett (3–2). Öt perccel a vége előtt Takács Zoltán egyenlített, a dráma pedig az utolsó percben jött, Javi Sánchez góljával fordított és nyert a Berettyóújfalu (3–4).

A nap másik meccsén a Nyírgyulaj tízgólos meccsen gyűrte le a Szigetszentmiklóst.

FUTSAL NB I
Nyírgyulaj–Szigetszentmiklós 6–4
(Siska 4., Klusin 19., 23., Kántor 30., Sánta 36., 38., ill. Nagy R. 26., Gergály 30., Fülöp 37., Klicsó 38.)
Haladás–Berettyóújfalu 3–4 (Hajmási 14., Dróth 28., Szimics 30., ill. Gál I. 12., Rábl 24., Takács 35., Javi Sánchez 40.)