Felkészülés: a második félidő hozta a gólokat, nyert a Paks

2016.01.26. 17:54
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks felkészülési mérkőzésen 2-0-ra legyőzte a harmadosztályú Mosonmagyaróvár együttesét.

Mint azt a Paks honlapja írja, a vendégek első találata egy védelmi hiba után született: az 54. percben Tarczy Pál kapus kigurította a labdát, mosoni a védők hátul passzolgattak, mire Balázs Zsolt szemfülesen megszerezte a labdát, a kilépő Hahn János elé tálalt, aki az elfekvő kapus mellett a kapuba passzolt, 1–0. Hahn János elé tálalt, aki az elfekvő kapus mellett a kapuba passzolt, 1–0.

A második gól Báló Tamás nevéhez fűződik. A 32 éves játékos egy kontra végén, kiszorított helyzetből volt eredményes, 2–0.

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Mosonmagyaróvár (III.)–Paks 0–2 (0–0)
Mosonmagyaróvár:
Tarczy P. - Rigely L., Baranyai N., Nagy Á., Galambos Á. – Schmatovich G., Bohner R., Monok R. – Laki B., Hanzl M. – Magasföldi J.
Paks, 1. félidő:
Székely - Kulcsár D., Rodenbücher, Gévay, Szabó J. - Papp K. - Koltai, Kecskés, Bertus, Bartha - Bajner. 2 félidő: Molnár P. - Bagó, Asztalos, Szekszárdi, Báló - Kesztyűs B. - Kővári, Nagy R., Szakály, Hahn - Balázs Zs.