Felkészülés: a Honvéd kikapott az első szlovákiai meccsén

2015.07.04. 13:35
A Honvéd 2–1-re kikapott a szlovák másodosztályú MFK Lokomotíva Zvolentől a Stefan Hronec-emléktorna elődöntőjében.

A magyar csapat szerzett vezetést a meccs elején: Prosser Dániel talált be, miután Ayub Dauddal kényszerítőzött.

A folytatásban Vernes Richárd és Hidi Patrik előtt is adódott egy-egy nagy lehetőség, de nem tudtak betalálni.

A második félidő borzasztóan indult a kispestiek számára: előbb kontrából egyenlítettek a zólyomiak, majd egy perccel később Horváth Andrásnak a szemébe sütött a nap egy távoli lövésnél, és a kapuba pattant róla a labda.

A Honvéd honlapjának beszámolója szerint nem volt szerencséje a magyar csapatnak, hiába dolgozott ki a folytatásban számos helyzetet, nem tudott eredményes lenni.

STEFAN HRONEC-EMLÉKTORNA, RIMAKOKOVA (KOKAVA NAD RIMAVICOU)
ELŐDÖNTŐ

Budapest Honvéd–MFK Lokomotíva Zvolen (Zólyom; szlovák II.) 1–2 (1–0)
Honvéd: Horváth A. – Csábi (Ikenne-King, 71.), Erdős (Baráth, 71.), Lovric (Bobál D., 71.), Fejes (Botka, 71.) – Hidi (Kamber, 71.), Vécsei (Nagy G., 71.), Göblyös (Ihrig-Farkas, 71.) – Daud (Youla, 71.), Vernes (Erdélyi, 71.), Prosser.
Gólszerző: Prosser
A MÁSIK MÉRKŐZÉSEN
Tatran Presov (Eperjes; szlovák II.)–Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák II.) 3–1
Forrás: honvedfc.hu