Felkészülés: a DVSC simán verte szlovákiai ellenfelét

2017.03.24. 15:43
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen felkészülési mérkőzésen 3–1-re legyőzte a szlovák élvonalbeli MFK Zemplín Michalovcét – számolt be róla a dvsc.hu.

A 4. percben Ferenczi János beadását Szuk Hjun Dzsun közelről a hálóba fejelte, vezetést szerezve ezzel csapatának. (1–0)

A dél-koreai játékos néhány perccel később egy kapufát is lőtt, a félidő hajrájában pedig Frank Feltscher passzát váltotta gólra. (2–0)

A második játékrész elején tovább növelte előnyét a magyar együttes: Feltscher ezúttal Aleksandar Jovanovicot hozta kihagyhatatlan helyzetbe. (3–0)

Bár a Loki további helyzeteket dolgozott ki, gólt már csak a nagymihályiak szereztek – a 75. percben beállt a 3–1-es végeredmény.