nemzetisport.hu 2015.03.30 14:30 Frissítve: 2015.04.03 08:46

Ajánló: nehéz hét Újpesten, kétszer is a tévében - heti program

A hét közepén kialakul a Magyar Kupa elődöntőjének mezőnye, az NB II-ben pedig az éllovas Vasas rangadót játszik a harmadik helyezett Békéscsaba otthonában. Ezt követően a hét végén folytatódik az NB I küzdelemsorozata is, amely péntek este a Ferencváros felcsúti vendégjátékával rajtol, s vasárnap este a listavezető Videoton újpesti fellépésével zárul. A lila-fehérek szerdán szintén tévés meccsen 0–0-ról folytatják a Gyirmót ellen, nem lesz könnyű hetük.

 

 

LABDARÚGÓ NB I, 22. FORDULÓ
IdőpontMérkőzés (Tv)  
Április 3., péntek
19.00Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Duna)
  
Április 4., szombat
14.00Győri ETO FC–Kecskeméti TE (Duna)
  
16.00Pécsi MFC–Debreceni VSC (Sport1)
   
18.30Dunaújváros PASE–Nyíregyháza Spartacus  
18.30MTK Budapest–Lombard Pápa  
18.30Diósgyőri VTK–Paksi FC (Sport1)
  
Április 5., vasárnap
  
16.30
Szombathelyi Haladás–Bp. Honvéd (Duna World)
  
18.30 
Újpest FC–Videoton FC (Sport2)
  
A bajnokság állását itt tekintheti meg! 

TOVÁBBI HETI MAGYAR FUTBALLPROGRAM

 

ÁPRILIS 3., PÉNTEK

NB II, 22. FORDULÓ
18.00: Sopron–Soroksár
19.00: Csákvár–Ceglédi VSE

 

ÁPRILIS 4., SZOMBAT

NB II, 22. FORDULÓ
16.30: Ajka–Kaposvár
18.00: ZTE FC–Siófok
18.00: Mezőkövesd–Szeged 2011
18.00: Vasas–Szolnoki MÁV FC

NB III, 21. FORDULÓ
Keleti csoport

16.30: Jászberény–Tiszaújváros
16.30: Putnok–Kisvárda
16.30: Cigánd–Salgótarján
16.30: Felsőtárkány–DVSC-DEAC
16.30: Veresegyház–Nyírbátor
16.30: Hatvan–Kazincbarcika
Középcsoport

13.30: Kozármisleny–Vác
14.30: REAC–ESMTK
16.30: Baja–Dunaharaszti
16.30: Szekszárd–Orosháza
16.30: Bölcske–Maglód
16.30: Gyula–Monor
16.30: Videoton II–Szentlőrinc
Nyugati csoport

16.30: Mosonmagyaróvár–BKV Előre
16.30: Nagyatád–Rákosmente
16.30: Győri ETO II–Újbuda
16.30: Diósd–Tatabánya
16.30: Balatonfüred–Tököl
16.30: Budaörs–Dorog
16.30: Csepel–Sárvár

ÁPRILIS 5., VASÁRNAP

NB II, 22. FORDULÓ
16.30: Balmazújváros–Békéscsaba Előre
18.00: Gyirmót–Szigetszentmiklósi TK

NB III, 21. FORDULÓ
Keleti csoport

16.30: Gyöngyös–Bp. Honvéd-MFA
Középcsoport

16.30: Dabas–SZEOL

 

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.06.28 00:20:32

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

„Mentalitásban, a munkához való hozzáállásban sokat lépett előre a magyar első osztály.”

2017.06.26 16:20:40

Labdarúgó NB I BOROS MIKLÓS

Boros Miklós erdélyi tudósítónk Rui Pedro játékát elemzi a kolozsvári tapasztalatok alapján.

2017.06.25 23:33:00

Labdarúgó NB I DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. Jugoszlávia utódállamaiban az a szokás, hogy a profi karriert befejező labdarúgók nagy része visszamegy az anyaegyesületébe utánpótlásedzőnek, hogy képezze a piacképes egyéniségek százait.

2017.06.25 00:22:50

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Pedig itt lenne az ideje egy átfogó vizsgálatnak: hol tart a szakma a futballba zúdított pénzek nyomán.

2017.06.24 09:01:28

Labdarúgó NB I S. TÓTH JÁNOS

„Nincs az a csábító szirénhang, amiért kockára tennénk mindazt, amit évek munkájával felépítettünk Balmazújvárosban.”