Nemzetisport.hu nyomtatott 2008.10.02 00:41 Frissítve: 2010.11.15 00:06

Ligakupa, D-csoport: három góllal győzött a Fradi

A Ferencváros könnyed győzelmet aratott a magyar Ligakupa első fordulójában. Az FTC idegenben verte meg a Baktalórántházát a D-csoportban.

A 19. percben Szalai Tamás egy kipattanó labdát értékesített, majd a második félidő elején Kourouma Mohamed Lamine Pölöskei Péter lövése után növelte kétgólosra a Fradi előnyét. A kegyelemdöfést Matthew Bartholomew 85. percben lőtt találata jelentette.

LIGAKUPA

D-CSOPORT, 1. FORDULÓ
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE–FERENCVÁROS 0–3 (0–1)
Baktalórántháza, 500 néző. Vezette: Iváőnyi Z. (Albert I., Medovarszki J.)
BAKTA: Nagy Z. – Szenes, Mező Á., Koskovits, Doros – Kozma A. (Vágó Z., a szünetben), Szilágyi K., Illés L. (Márkus, 74.), Illés Gy. (Zámbori, 74.) – Marics G. (Tóth Sz., 65.), Szabó M. (Kozma J., 55.)
Vezetőedző. Kovács János
FERENCVÁROS: Williams – Fülöp N., Souare, Baranyai T., Kulcsár D. (Sváb, 74.) – Szalai T. (Pisanjuk, 81.), Deme, Morrison, Downing (Bartholomew, 58.) – Pölöskei P. (Vattai, 87.), Lamine (Ashmore, 65.)
Vezetőedző. Bobby Davison
Gólszerző: Szalai T. (0–1) a 19., Lamine (0–2) az 50., Bartholomew (0–3) a 85. percben
Kovács János: – A mérkőzés jól szolgálta felkészülésünket a hét végi bajnokira. Bár csalódást senki sem okozott, azért az látszik, hogy a lehetőségeink behatároltak.
Bobby Davison nem nyilatkozott.
2020.10.20 09:28:20

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Balogh magára talált a Honvédban. Cseri szerint hiba lenne temetni a Mezőkövesdet. Hahn négygólos, nem öt.

2020.10.18 14:09:35

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Márton Gábor csapata három perc alatt fordított, de nem tudta megtartani az előnyét.