Nemzetisport.hu nyomtatott 2007.02.02 16:26 Frissítve: 2011.09.15 02:42

Igor Bogdanovics a Honvédban folytatja

Újabb csatár távozott a bajnoki címvédő DVSC-TEVA-tól: Igor Bogdanovics június 30-ig kölcsönben a Honvéd labdarúgója lesz. A rutinos szerb csatárt más, első és második ligás klubok is szívesen látták volna. A Borac Cacak, a Litex Lovecs, a Vojvodina, a Crvena zvezda és a Genclerbirligi korábbi támadója iránt a Vasas, a Nyíregyháza és a Pápa érdeklődött. A Debrecen végül a kispestiekkel állapodott meg.

Igor Bogdanovics ismét együtt dolgozhat Supka Attilával

Szavazás

Melyik csapat nyeri a magyar bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Igor Bogdanovics 32 találatot szerzett a DVSC bajnoki találkozóin, ezzel kilencedik helyen áll az együttes örökranglistáján. Az aktív futballisták közül csak az „éllovas” Sándor Tamás előzi meg.

A Honvéd új csatára 2004 elején került a hajdúsági gárdához, amelynek tagjaként két bajnoki aranyérmet szerzett. Korábban őt választották a legjobb magyarországi légiósnak, a 2004-2005-ös szezonban 15 találattal a Loki házigólkirálya volt.

A 2005-ös Bajnokok Ligája selejtezőjében kétszer vette be a Hajduk Split kapuját, s sokáig kirobbanthatatlan volt a kezdőcsapatból. Ősszel azonban már nem volt „bérelt helye”, majd sérülése után szinte teljesen kiszorult az akkor már Miroslav Beranek által dirigált együttesből.

A szerb légiós januárban szabadlistára került, de a hétvégén ennek ellenére pályára lépett a terembajnokság debreceni nyolcas döntőjében.

Igor Bogdanovics előtt már távozott Debrecenből a szintén csatár Bojan Brnovics, valamint a középpályás Böőr Zoltán. Mindketten Győrben folytatják pályafutásukat.

Halmosi Péter az angol másodosztályban érdekelt Plymouth Argyle játékosa lett, Habi Ronald Újpestre igazolt, míg Hegedűs Gyula jelenleg a Ferencvárossal gyakorol.

Madar Csaba a Nyíregyházához ment, míg a kapus Sandro Tomic éppen a Honvédhoz szerződött. Virág Béla Németországban futballozik tavasszal.
2018.09.24 23:46:31

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A Honvéd nála az egyik legértékesebb márka.

2018.09.23 12:41:30

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Hrabina Alex „kivédte a Vidi támadóinak a szemét”, ám a fehérváriak így is két góllal jobbnak bizonyultak.

2018.09.22 14:07:52

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT, HATÁR DÁVID (közvetítés)

A Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában kétgólos sikert aratott a Rebrov-csapat.