Női kosár NB I: győzött az MTK ellen és élen a ZTE

2013.11.13. 20:04
A ZTE tíz ponttal nyert az MTK ellen a női kosárlabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén, és ezzel a tabella élére ugrott.

NŐI KOSÁRLABDA NB I

MTK-BUDAPEST–ZTE NKK 60–70 (16–16, 13–18, 10–20, 21–16)
Zalaegerszeg, 100
néző. V: Pálla, Tóth K., Kulcsár
MTK: Medgyessy, ORSÓ 22/6, Vukov 1, SVITLICA 13, Bagi. Cs: Miháczi 6, Zsilinszky 2, REINER 16, Varga B., Szabó V. Edző: Sztevan Csupics
ZTE: TÖRÖK 9/3, FUISZ 11/3, Czukor 8/6, VARGA ZS. 24, Horváth Zs. 4. Cs: Fritz 6, Vágvölgyi 8. Edző: Gáll Tamás
Az eredmény alakulása. 6. perc: 10–9. 15. p.: 25–28. 18. p.: 25–31. 24. p.: 36–44. 35. p.: 49–60
Kipontozódott: Medgyessy (32. p.), Svitlica (33. p.), Varga Zs. (36. p.), Vágvölgyi (37. p.), Bagi (38. p.)
Sztevan Csupics:
– Gratulálok a „vendégeknek", sokat hibáztunk a harmadik negyedben. Két jól játszó játékossal nem tudunk meccset nyerni, kéne még egy harmadik jó teljesítmény.
Gáll Tamás: – A sok hibával tarkított mérkőzésen a középső negyedekben kevesebbet rontó csapat nyert.

1. ZTE NKK 5 4 1 347–300 0.900
2. Atomerőmű KSC Szekszárd 4 3 1 254–250 0.875
3. MTK-Budapest 4 1 3 249–265 0.625
4. MKB Euroleasing Vasas 5 1 4 287–322 0.600
5. UNI Gyõr 0 0–0 0.0