Női kosár NB I: a Győr negyven ponttal nyert Zalaegerszegen

MTI MTIMTI MTI
2014.01.12. 19:17
A Győr 40 pontos győzelmet aratott Zalaegerszegen a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
ZTE NKK–HAT-AGRO UNI Győr 41–81
(9–21, 10–21, 4–22, 18–17)
Zalaegerszeg, 100
néző. Vezette: Farkas G., Gelencsér, Praksch
ZTE:
Fuisz 4/3, Török Sz. 1, Varga Zs. 4, Czukor 4, Horváth Zs. 2. Csere: Fritz 9, Mányoki, Knezevics 4, Vágvölgyi 10. Edző: Gáll Tamás
GYŐR: Kosch, Semsei 8/6, IVANOVICS 19/15, Laklóth 8. TINKLE 18/3. Csere: CZIRJÁK 15/6, Fejes 2, Diamant 8, Mansaré M. 1, Pénze, Lengyel 2. Edző: Bencze Tamás
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–9. 16. p.: 13–35. 26. p.: 20–57. 37.p.: 35–72.
Gáll Tamás:
– Katasztrofális teljesítményt nyújtottunk az egész mérkőzésen. A találkozó előtt a bátorság jelszót választottuk, mindenki láthatja, ebből mennyi valósult meg.
Bencze Tamás: – Agresszív védekezésünkkel nem tudott a Zalaegerszeg mit kezdeni. Nem von le a dicsőségből, hogy erősebb a keretünk, elsősorban jó ritmusú védekezésünk alapozta meg támadásainkat. Gratulálok a lányaimnak, sok sikert kívánok a ZTE-nek!NŐI KOSÁRLABDA NB I