NBA: Westbrook olyat tett, mint még senki; a GSW legyőzte a Spurst

2017.03.30. 07:26
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján a Golden State Warriors 22 pontos hátrányból 110–98-ra nyert a San Antonio Spurs vendégeként. A hazaiak az első negyedben 16 pontos előnyre tettek szert, de ez kevésnek bizonyult a legutóbbi szezonban döntős együttes ellen. Az Oklahoma City Thunder hosszabbítás után 114–106-ra győzött az Orlando Magic otthonában úgy, hogy a hazaiak 21 ponttal is vezettek a mérkőzésen. Russell Westbrook – aki 7.1 másodperccel a rendes játékidő vége előtt triplával egyenlített és kiharcolta a ráadást – NBA-rekordot jelentő, 57 pontos tripla duplát ért el (57 pont, 13 assziszt, 11 lepattanó), ezzel 38-nál jár a szezonban, s csak háromra van Oscar Robertson 41-es csúcsától.

A mérkőzésekről bővebben ide kattintva olvashat!

Los Angeles Clippers–Washington Wizards 133–124
Sacramento Kings–Utah Jazz 82–112 A mérkőzésekről bővebben ide kattintva olvashat!

Sacramento Kings–Utah Jazz 82–112