nemzetisport.hu 2018.06.08 23:08 Frissítve: 2018.06.08 23:18

Férfi kosár: Hanga remekül játszott, szépített a Barca

Az FC Barcelona hazai pályán 67–65-re legyőzte a Baskoniát a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A katalánoknál Hanga Ádám a pályán töltött 29:29 perce alatt 10 pontot, 5 lepattanót és 5 asszisztot jegyzett korábbi csapata ellen.

A párharc negyedik találkozójára két nap múlva, június 10-én kerül sor Barcelonában.

A másik ágon az alapszakaszgyőztes Real Madrid – amely még nem veszített meccset a rájátszásban – már bejutott a döntőbe.

SPANYOL FÉRFI KOSÁRLABDA-BAJNOKSÁG
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
Barcelona–Baskonia 67–65
(18–19, 13–14, 16–12, 20–20)
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 2–1 a Baskonia javára

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.08.16 09:02:59

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN

Patinás francia klubnál, az 1984-ben Koracs-kupa-győztes Pau-Ortheznél folytatja pályafutását.