nemzetisport.hu 2018.02.18 09:12 Frissítve: 2018.02.18 09:19

Videó: Nagy László fantasztikus gólt dobott a BL-ben

Mint arról beszámoltunk, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán 34–22-re legyőzte a fehérorosz Meskov Bresztet. A mérkőzés egyik legszebb jelenete Nagy László nevéhez fűződik: a bakonyiak csapatkapitánya a 35. percben pazar gólt szerzett. Íme, a találat!

A MÉRKŐZÉSRŐL IDE KATTINTVA OLVASHATNAK RÉSZLETESEN!

FÉRFI KÉZILABDA BL
B-CSOPORT, 12. FORDULÓ
TELEKOM VESZPRÉM–MESKOV BRESZT (fehérorosz) 34–22 (20–11)
Veszprém, 5000
néző. V: A. Konjicanin, D. Konjicanin (bosnyákok)
VESZPRÉM: MIKLER – Lékai 2, Sulic, NAGY L. 5, Blagotinsek 2, ILICS 8, UGALDE 4. Csere: GAJIC 6 (2), Tönnesen 2, Nenadics 2, Terzic, Nilsson 2, Ligetvári 1. Edző: Ljubomir Vranjes
BRESZT: Pesic – Gy. Rutenka 2, Silovics 2, Poteko, Nyikulenko 2, Djordjics 2, Vukic 1. Csere: Mackevics (kapus), Horak 1, SZTOJKOVICS 3 (1), Jascsanka 1, Asztrasapkin 3, Prodanovics, Jurinok 2, Razgor 1, Szelvaszjuk 2 (1). Edző: Szerhij Bebesko
Az eredmény alakulása. 2. perc: 1–2. 7. p.: 6–4. 11. p.: 7–6. 13. p.: 10–6. 18. p: 14–7. 24. p.: 17–9. 31. p.: 21–11. 38. p.: 24–12. 43. p.: 28–14. 49. p.: 31–16. 57. p.: 32–19
Kiállítások: 8, ill. 2 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2
Ljubomir Vranjes:
 – Jó volt újra itthon... Kiváló volt a csapatmunkánk, a védekezésünk, a kapusunk, sok gólt lőttünk, van okom a mosolygásra. Sokáig játszottunk technikai hiba nélkül, ez azt mutatja, hogy fegyelmezett volt a csapat. Az első tizenöt percben már jelentős előnyt szereztünk, ezt aztán növeltük. A cseréink is kiválóan kapcsolódtak be a játékba.
Szerhij Bebesko: – Megérdemelten nyert a Veszprém, a kitűzött céljaink közül egyet sem értünk el. Különösen az első tizenöt perc volt megrázó, mert ennyi idő alatt szinte el is dőlt minden. Mikler a meccs egyik legjobbja volt, sajnos a kárunkra. A második félidőben sem tudtunk újítani.

2018.09.23 17:10:03

Kézilabda nemzetisport.hu

Bodó a második félidőben megállíthatatlan volt, Sego 18 védéssel zárt.

2018.09.22 17:09:23

A magyar csapat nem tudta szorossá tenni a találkozót, vereség a vége.

2018.09.16 19:13:11

A magyar bajnok rosszul sikerült első félidő után a másodikban összekapta magát, és nyert.

2018.09.15 17:30:03

Még az utolsó percben is volt esélye a pontszerzésre a lengyel csapatnak, de Lékai lezárta a meccset.