nemzetisport.hu 2016.11.25 18:35 Frissítve: 2016.11.26 13:29

Videó: láttak már kézilabdában öngólt? A BL-ben megtörtént!

Érdekes gól színesítette a Csehovszkije (orosz)–Elverum (norvég) (26–31) férfi kézilabda-mérkőzést a Bajnokok Ligájában csütörtökön. Nem sokkal a vége előtt Alekszandr Kotov a saját kapujába talált az orosz csapatban.

Idézet a szabálykönyvből: „Az öngólt a versenyjegyzőkönyvben név nélkül az ellenfél góljainak rovatába kell beírni, öngól megjegyzéssel.”

Tehát a találatnak nincs gazdája…

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.05.27 11:32:34

Kézilabda SOMLÓVÁRI DÁVID

INTERJÚ. A Győri ETO csapatkapitányára „kiszolgáltatott” szélsőként is hallgatnak a társak.

2017.05.24 13:12:23

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS

INTERJÚ. Az FTC irányítója a BL-negyeddöntőről, a szezon csúcspontjáról, a válogatottról és jövőbeni terveiről.

2017.05.24 17:08:57

Kézilabda nemzetisport.hu

Sorozatban tizedszer, összességében 25. alkalommal lett aranyérmes a bakonyi gárda.

2017.05.20 15:16:06

A szünetben még a Szeged vezetett, de a Veszprém megrázta magát, és nagy győzelmet aratott.

2017.05.11 00:02:09

Kézilabda BÁLINT MÁTYÁS

Még most sem tudta feldolgozni, hogy BL-győztes lett a Győrrel, amelyben fényesen bizonyította, hogy érdemes bízni benne.