nemzetisport.hu 2018.08.14 20:45 Frissítve: 2018.08.14 20:52

Női kézilabda: Kovacsics visszatért, győzött a Fradi

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata felkészülési mérkőzésen 36–24-re legyőzte a házigazda Mosonmagyaróvárt – írja a fradi.hu.

A klub honlapjának beszámolója szerint magabiztosan kezdte a 900 néző előtt rendezett mérkőzést az FTC, 15–6-os előnyre tett szert, de az első félidő második felében szétesett a védekezés, a Mosonmagyaróvár pedig egy 8–2-es rohammal 17–14-re felzárkózott a szünetre. A fordulás után aztán összekapták magukat a zöld-fehérek, a visszatérő Kovacsics Anikó és a tíz gólig jutó Háfra Noémi vezetésével sima győzelmet arattak (36–24).

NŐI KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Mosonmagyaróvár–FTC-Rail Cargo Hungaria 24–36
(14–17)

2018.11.18 16:01:28

Kézilabda nemzetisport.hu

Öt gól is volt már a Szeged hátránya, végül egy pontot szereztek Bánhidiék a dánok ellen.

2018.11.17 18:09:04

Parádés kapusteljesítmény, hatalmas tempó: a címvédő kiütötte és kiejtette a Koprivnicát.